Antrenör
Nihan Dönmez
Nihan Dönmez'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Nihan Dönmez antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 55 | 1 | 13 | 9 | %1,8 | %41,8 | −%95,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 27.09.2025, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 | 0 | 1 | 5 | %0,0* | %40,0* |
| 2024 | 11 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %45,5* |
| 2023 | 24 | 1 | 8 | 1 | %4,2* | %41,7* |
| 2022 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 51 | 1 | 10 | 9 | %2,0 | %39,2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 30 | 1 | 8 | 4 | %3,3 | %43,3 |
| Çim · Normal | 15 | 0 | 3 | 4 | %0,0* | %46,7* |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %46,2* |
| 1201–1600 m | 26 | 1 | 3 | 3 | %3,8* | %26,9* |
| 1601–2000 m | 13 | 0 | 5 | 3 | %0,0* | %61,5* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 55 | 1 | 13 | 9 | %1,8 | %41,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 25 | 0 | 6 | 6 | %0,0* | %48,0* |
| Şartlı | 17 | 1 | 3 | 3 | %5,9* | %41,2* |
| Handikap | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2025 | İzmir | Şartlı 19 | 1600 Kum | Slim Shady | H. Gökçe | 18/21 | 44,70 |
| 16.08.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Slim Shady | E. Kadirler | 12/16 | 10,90 |
| 28.06.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Slim Shady | E. Kadirler | 5/15 | 13,20 |
| 14.06.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Slim Shady | M. Ok | 9/13 | 6,00 |
| 31.05.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | The Messenger | A. İnci | 3/16 | 16,35 |
| 29.05.2025 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | The Sıgnature | M. Ok | 18/18 | 15,50 |
| 29.05.2025 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Slim Shady | M. Ok | 5/20 | 47,60 |
| 17.05.2025 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | The Sıgnature | M. Ok | 3/14 | 18,55 |
| 01.05.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | The Messenger | A. Küründük | 6/12 | 18,55 |
| 01.05.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1300 Çim | The Sıgnature | H. Gökçe | 10/11 | 14,55 |
| 10.04.2025 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Çim | The Sıgnature | N. Avci | 5/8 | 13,55 |
| 04.04.2025 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | The Sıgnature | M. Kaya | 3/11 | 3,10 |
| 27.03.2025 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | The Sıgnature | N. Avci | 3/8 | 2,40 |
| 07.03.2025 | İzmir | Maiden/Satış | 1900 Kum | The Sıgnature | N. Avci | 2/6 | 1,85 |
| 27.02.2025 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | The Sıgnature | N. Avci | 3/10 | 7,25 |
| 02.11.2024 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | The Sıgnature | A. Küründük | 5/12 | 25,70 |
| 17.10.2024 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | The Sıgnature | A. Küründük | 3/8 | 5,25 |
| 05.10.2024 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | The Sıgnature | M. Çiçek | 8/10 | 2,20 |
| 12.09.2024 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | The Sıgnature | M. Bilgin | 2/6 | 3,65 |
| 25.08.2024 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | The Sıgnature | N. Avci | 5/6 | 2,60 |
Sık sorulanlar
Nihan Dönmez bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Nihan Dönmez'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 27.09.2025, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.