Antrenör
İzzet Şafak Üçüncüoğlu
İzzet Şafak Üçüncüoğlu'ın atları son 12 ayda 47 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 9 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (46 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İzzet Şafak Üçüncüoğlu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 41 | 1 | 1 | 7 | %2,4 | %22,0 | – |
| Son 12 ay | 47 | 1 | 1 | 7 | %2,1 | %19,1 | – |
| 2020'den bu yana | 272 | 28 | 31 | 32 | %10,3 | %33,5 | −%46,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 23.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 41 | 1 | 1 | 7 | %2,4 | %22,0 |
| 2025 | 32 | 4 | 2 | 2 | %12,5 | %25,0 |
| 2024 | 61 | 9 | 9 | 6 | %14,8 | %39,3 |
| 2023 | 26 | 4 | 3 | 2 | %15,4* | %34,6* |
| 2022 | 26 | 2 | 2 | 5 | %7,7* | %34,6* |
| 2021 | 47 | 2 | 5 | 6 | %4,3 | %27,7 |
| 2020 | 39 | 6 | 9 | 4 | %15,4 | %48,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 46 | 1 | 1 | 7 | %2,2 | %19,6 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 24 | 1 | 0 | 4 | %4,2* | %20,8* |
| Çim · Normal | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Kum · Normal | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| 1201–1600 m | 31 | 1 | 0 | 5 | %3,2 | %19,4 |
| 1601–2000 m | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 30 | 1 | 1 | 5 | %3,3 | %23,3 |
| İngiliz | 17 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %11,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 28 | 1 | 1 | 5 | %3,6* | %25,0* |
| Şartlı | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Maiden | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 236 | 24 | 23 | 29 | %10,2 | %32,2 |
| Kocaeli | 25 | 3 | 7 | 3 | %12,0* | %52,0* |
| Bursa | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ankara | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 160 | 20 | 16 | 22 | %12,5 | %36,3 |
| Çim · Normal | 59 | 4 | 7 | 4 | %6,8 | %25,4 |
| Kum · Normal | 30 | 3 | 6 | 5 | %10,0 | %46,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 41 | 3 | 4 | 8 | %7,3 | %36,6 |
| 1201–1600 m | 194 | 21 | 23 | 21 | %10,8 | %33,5 |
| 1601–2000 m | 28 | 3 | 4 | 3 | %10,7* | %35,7* |
| 2001+ m | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 197 | 21 | 26 | 23 | %10,7 | %35,5 |
| İngiliz | 75 | 7 | 5 | 9 | %9,3 | %28,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 105 | 12 | 12 | 12 | %11,4 | %34,3 |
| Handikap | 79 | 7 | 8 | 11 | %8,9 | %32,9 |
| Maiden | 38 | 5 | 4 | 3 | %13,2 | %31,6 |
| KV-8 | 15 | 1 | 3 | 2 | %6,7* | %40,0* |
| G | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| KV-6 | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Satış | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| KV-7 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Keçeci | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| A. Sözen | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| G. Kocakaya | 6 | 0 | 0 | 3 | 0/6 | 3/6 |
| A. Yıldız | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
| A. Kaçmaz | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Z. Karabulut | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Y. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Kurşun | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| F. Cecchını | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Çizik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Yeşilköylü | 20 | 1 | 1 | 4 | %5,0* | %30,0* |
| Herkhan Star | 17 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %11,8* |
| Şafakberk | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Bigberk | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Fırtınadan Doğan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Şafakberk | A. Sözen | 11/11 | 14,50 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Herkhan Star | G. Kocakaya | 3/12 | 6,90 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Şafakberk | G. Kocakaya | 7/14 | 5,50 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Herkhan Star | A. Kaçmaz | 5/10 | 19,10 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Şafakberk | G. Kocakaya | 8/8 | 5,60 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1200 Sentetik | Bigberk | Z. Karabulut | 15/18 | 55,75 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Şafakberk | G. Kocakaya | 8/11 | 6,05 |
| 06.09.2026 | İstanbul | Kadın Amatör Binici | 1600 Çim | Herkhan Star | F. Cecchını | 5/7 | 7,50 |
| 30.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Şafakberk | G. Kocakaya | 3/9 | 6,65 |
| 30.08.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Herkhan Star | A. Kaçmaz | 5/9 | 11,90 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Çim | Bigberk | Z. Karabulut | 12/18 | 48,80 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Yeşilköylü | E. Çizik | 10/14 | 18,50 |
| 19.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Bigberk | Z. Karabulut | 7/15 | 57,30 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Yeşilköylü | A. Sözen | 6/15 | 6,10 |
| 31.07.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Bigberk | Z. Karabulut | 12/12 | 93,80 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Yeşilköylü | A. Yıldız | 3/16 | 7,00 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Yeşilköylü | E. Bozdağ | 9/13 | 5,50 |
| 25.06.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Yeşilköylü | A. Yıldız | 8/14 | 8,30 |
| 19.06.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Yeşilköylü | A. Yıldız | 2/16 | 8,90 |
| 14.06.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1200 Sentetik | Herkhan Star | Y. Gökçe | 6/8 | 42,00 |
Sık sorulanlar
İzzet Şafak Üçüncüoğlu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 41 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İzzet Şafak Üçüncüoğlu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 23.10.2026, İstanbul.
İzzet Şafak Üçüncüoğlu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 46 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.