Antrenör
Ersin Yeşil
Ersin Yeşil'ın atları son 12 ayda 15 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 12 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (15 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ersin Yeşil antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 6 | 4 | 1 | %42,9* | %78,6* | – |
| Son 12 ay | 15 | 7 | 4 | 1 | %46,7* | %80,0* | – |
| 2020'den bu yana | 25 | 9 | 5 | 4 | %36,0* | %72,0* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 20.09.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 6 | 4 | 1 | %42,9* | %78,6* |
| 2025 | 11 | 3 | 1 | 3 | %27,3* | %63,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 15 | 7 | 4 | 1 | %46,7* | %80,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 10 | 6 | 2 | 0 | %60,0* | %80,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 1201–1600 m | 10 | 5 | 4 | 0 | %50,0* | %90,0* |
| 1601–2000 m | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| 2001+ m | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 15 | 7 | 4 | 1 | %46,7* | %80,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 6 | 3 | 1 | 1 | 3/6 | 5/6 |
| Şartlı | 6 | 3 | 2 | 0 | 3/6 | 5/6 |
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 25 | 9 | 5 | 4 | %36,0* | %72,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 19 | 7 | 3 | 3 | %36,8* | %68,4* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| 1201–1600 m | 18 | 6 | 5 | 2 | %33,3* | %72,2* |
| 1601–2000 m | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| 2001+ m | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 25 | 9 | 5 | 4 | %36,0* | %72,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 13 | 5 | 1 | 4 | %38,5* | %76,9* |
| Şartlı | 9 | 3 | 3 | 0 | 3/9 | 6/9 |
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Çizik | 8 | 3 | 3 | 1 | 3/8 | 7/8 |
| Ö. Yıldırım | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| R. Kurt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Kaya | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| A. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| A. Kurşun | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dolce Mare | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Back To Glory | 4 | 3 | 1 | 0 | 3/4 | 4/4 |
| Obsessıon | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Tendürek | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Dapper Man | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Caboose | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Sentetik | Dolce Mare | R. Kurt | 11/12 | 2,75 |
| 07.04.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Tendürek | Ö. Yıldırım | 1/10 | 1,70 |
| 05.04.2026 | Adana | G 1 | 2100 Kum | Dapper Man | S. Kaya | 1/12 | 2,60 |
| 28.03.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1400 Kum | Dolce Mare | A. Çelik | 4/9 | 2,30 |
| 24.03.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1500 Kum | Back To Glory | E. Çizik | 2/3 | 2,00 |
| 23.03.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Tendürek | E. Çizik | 3/11 | 2,30 |
| 22.03.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Obsessıon | M. Çelik | 2/11 | 3,95 |
| 10.03.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Obsessıon | E. Çizik | 8/13 | 2,05 |
| 08.03.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1900 Kum | Back To Glory | E. Çizik | 1/5 | 1,60 |
| 03.03.2026 | Adana | KV-7 | 1300 Kum | Dolce Mare | E. Çizik | 2/8 | 12,00 |
| 03.02.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1400 Kum | Obsessıon | E. Çizik | 2/8 | 4,20 |
| 24.01.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Dolce Mare | E. Çizik | 1/9 | 2,55 |
| 18.01.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1300 Kum | Back To Glory | E. Çizik | 1/7 | 2,25 |
| 06.01.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Caboose | Ö. Yıldırım | 1/7 | 1,20 |
| 13.12.2025 | Adana | Şartlı 1 | 1400 Kum | Back To Glory | A. Kurşun | 1/9 | 2,15 |
| 01.04.2025 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Talented Hero | M. Çelik | 1/10 | 2,40 |
| 29.03.2025 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Berhudar | M. Çelik | 1/14 | 1,30 |
| 23.03.2025 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Pallas Athene | M. Çelik | 8/8 | 3,70 |
| 11.03.2025 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Pallas Athene | B. Kılınç | 3/11 | 9,50 |
| 01.03.2025 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Berhudar | M. Çelik | 4/8 | 1,40 |
Sık sorulanlar
Ersin Yeşil bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 14 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ersin Yeşil'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 20.09.2026, Adana.
Ersin Yeşil en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 15 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.