Antrenör
Burhan Atay
Burhan Atay'ın atları son 12 ayda 14 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 5 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (8 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Burhan Atay antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12 | 2 | 0 | 3 | %16,7* | %41,7* | – |
| Son 12 ay | 14 | 2 | 0 | 3 | %14,3* | %35,7* | – |
| 2020'den bu yana | 163 | 11 | 15 | 20 | %6,7 | %28,2 | −%51,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 14.08.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12 | 2 | 0 | 3 | %16,7* | %41,7* |
| 2025 | 14 | 1 | 3 | 1 | %7,1* | %35,7* |
| 2024 | 57 | 8 | 3 | 4 | %14,0 | %26,3 |
| 2023 | 61 | 0 | 8 | 7 | %0,0 | %24,6 |
| 2022 | 19 | 0 | 1 | 5 | %0,0* | %31,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| İstanbul | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| 1601–2000 m | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 11 | 2 | 0 | 3 | %18,2* | %45,5* |
| İngiliz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 11 | 2 | 0 | 2 | %18,2* | %36,4* |
| Şartlı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 108 | 2 | 8 | 11 | %1,9 | %19,4 |
| Bursa | 22 | 4 | 3 | 3 | %18,2* | %45,5* |
| Kocaeli | 18 | 5 | 4 | 2 | %27,8* | %61,1* |
| Ankara | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Adana | 4 | 0 | 0 | 3 | 0/4 | 3/4 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 66 | 1 | 6 | 3 | %1,5 | %15,2 |
| Çim · Normal | 47 | 1 | 1 | 8 | %2,1 | %21,3 |
| Kum · Normal | 33 | 7 | 5 | 6 | %21,2 | %54,5 |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 42 | 1 | 5 | 6 | %2,4 | %28,6 |
| 1201–1600 m | 74 | 4 | 6 | 8 | %5,4 | %24,3 |
| 1601–2000 m | 34 | 6 | 4 | 4 | %17,6 | %41,2 |
| 2001+ m | 13 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %15,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 126 | 9 | 13 | 17 | %7,1 | %31,0 |
| İngiliz | 37 | 2 | 2 | 3 | %5,4 | %18,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 45 | 3 | 6 | 9 | %6,7 | %40,0 |
| Handikap | 44 | 5 | 4 | 5 | %11,4 | %31,8 |
| Şartlı | 41 | 2 | 4 | 3 | %4,9 | %22,0 |
| Satış | 21 | 1 | 1 | 1 | %4,8* | %14,3* |
| KV-6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Ketme | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| H. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| A. İnci | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| H. Karataş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Altın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Mırık | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kızıl Kuyruk | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Çelik Toynak | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
| King Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Cihandere | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Novi Pazar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Queen Sandy | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | King Çelik | H. Karataş | 10/11 | 5,75 |
| 10.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Cihandere | M. Çelik | 7/10 | 14,75 |
| 10.06.2026 | İstanbul | Maiden | 1000 Sentetik | Novi Pazar | A. Altın | 6/7 | 23,30 |
| 06.03.2026 | Bursa | Maiden | 1900 Kum | Çelik Toynak | R. Ketme | 1/12 | 5,85 |
| 25.02.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Çelik Toynak | A. İnci | 3/12 | 14,40 |
| 21.02.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Queen Sandy | B. Mırık | 9/14 | 36,65 |
| 09.02.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Kızıl Kuyruk | R. Ketme | 6/12 | 8,95 |
| 02.02.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Çelik Toynak | A. İnci | 3/9 | 3,45 |
| 02.02.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Kızıl Kuyruk | R. Ketme | 1/9 | 3,45 |
| 23.01.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Kızıl Kuyruk | R. Ketme | 5/11 | 4,55 |
| 09.01.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Kızıl Kuyruk | H. Gökçe | 6/13 | 6,05 |
| 01.01.2026 | İzmir | Maiden/Satış | 1400 Kum | Kızıl Kuyruk | H. Gökçe | 3/9 | 3,70 |
| 22.12.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Kızıl Kuyruk | H. Gökçe | 4/10 | 2,45 |
| 05.12.2025 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Kızıl Kuyruk | H. Gökçe | 4/10 | 26,05 |
| 03.11.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Heybetli | A. İnci | 1/13 | 4,75 |
| 21.10.2025 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Heybetli | A. İnci | 3/14 | 3,35 |
| 10.10.2025 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | Altıntepe | M. Çelik | 9/11 | 3,00 |
| 10.10.2025 | Bursa | Satış 1 | 1300 Kum | Çepni | M. Çiçek | 2/5 | 1,40 |
| 10.10.2025 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Heybetli | A. Altın | 4/13 | 2,35 |
| 30.09.2025 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Heybetli | A. İnci | 2/13 | 3,55 |
Sık sorulanlar
Burhan Atay bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 12 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Burhan Atay'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 14.08.2026, İstanbul.
Burhan Atay en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 8 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.