Antrenör
Bünyamin Polat
Bünyamin Polat'ın atları son 12 ayda 2 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (2 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Bünyamin Polat antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 | – |
| 2020'den bu yana | 794 | 124 | 120 | 90 | %15,6 | %42,1 | −%22,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 08.11.2025, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 121 | 13 | 16 | 9 | %10,7 | %31,4 |
| 2024 | 232 | 38 | 44 | 26 | %16,4 | %46,6 |
| 2023 | 145 | 28 | 30 | 22 | %19,3 | %55,2 |
| 2022 | 122 | 17 | 20 | 12 | %13,9 | %40,2 |
| 2021 | 174 | 28 | 10 | 21 | %16,1 | %33,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Arap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 353 | 55 | 51 | 33 | %15,6 | %39,4 |
| Ankara | 347 | 52 | 56 | 44 | %15,0 | %43,8 |
| İstanbul | 56 | 11 | 9 | 7 | %19,6 | %48,2 |
| Antalya | 16 | 4 | 2 | 1 | %25,0* | %43,8* |
| Kocaeli | 10 | 1 | 1 | 2 | %10,0* | %40,0* |
| Bursa | 10 | 1 | 1 | 3 | %10,0* | %50,0* |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 403 | 67 | 68 | 49 | %16,6 | %45,7 |
| Çim · Normal | 250 | 27 | 34 | 30 | %10,8 | %36,4 |
| Sentetik · Normal | 35 | 8 | 4 | 3 | %22,9 | %42,9 |
| Kum · Nemli | 34 | 10 | 2 | 5 | %29,4 | %50,0 |
| Kum · Islak | 21 | 3 | 4 | 1 | %14,3* | %38,1* |
| Çim · Çok Yumuşak | 15 | 2 | 2 | 0 | %13,3* | %26,7* |
| Çim · Ağır | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Kum · Sulu | 8 | 2 | 1 | 2 | 2/8 | 5/8 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 127 | 19 | 22 | 18 | %15,0 | %46,5 |
| 1201–1600 m | 408 | 69 | 57 | 48 | %16,9 | %42,6 |
| 1601–2000 m | 181 | 27 | 27 | 17 | %14,9 | %39,2 |
| 2001+ m | 78 | 9 | 14 | 7 | %11,5 | %38,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 677 | 113 | 101 | 76 | %16,7 | %42,8 |
| Arap | 117 | 11 | 19 | 14 | %9,4 | %37,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 237 | 37 | 36 | 30 | %15,6 | %43,5 |
| Handikap | 189 | 30 | 22 | 16 | %15,9 | %36,0 |
| Maiden | 157 | 24 | 27 | 20 | %15,3 | %45,2 |
| G | 45 | 4 | 10 | 3 | %8,9 | %37,8 |
| KV-6 | 44 | 12 | 6 | 5 | %27,3 | %52,3 |
| KV-7 | 38 | 3 | 8 | 6 | %7,9 | %44,7 |
| KV-8 | 30 | 3 | 2 | 5 | %10,0 | %33,3 |
| Satış | 17 | 4 | 1 | 1 | %23,5* | %35,3* |
| A | 15 | 1 | 3 | 3 | %6,7* | %46,7* |
| KV-9 | 13 | 5 | 2 | 1 | %38,5* | %61,5* |
| Maiden/Satış | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Kocakaya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Paper Queen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Samet Efendi | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Paper Queen | S. Çelik | 7/7 | 28,65 |
| 08.11.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 1200 Çim | Samet Efendi | G. Kocakaya | 3/8 | 4,70 |
| 25.10.2025 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Paper Queen | F. Çetin | 7/10 | 14,35 |
| 21.10.2025 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1200 Kum | Samet Efendi | A. Aslan | 2/6 | 7,25 |
| 18.10.2025 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Paper Queen | F. Çetin | 4/6 | 36,45 |
| 11.10.2025 | Ankara | Kısa Vade Handikap 24 | 2100 Kum | Rain King | E. Çankaya | 2/8 | 17,75 |
| 09.10.2025 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Kuzeyhan | M. Akyavuz | 6/10 | 8,90 |
| 09.10.2025 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Çerkezhan | S. Çelik | 3/10 | 16,75 |
| 04.10.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 2000 Kum | Girl Powersun | E. Çizik | 5/5 | 17,05 |
| 02.10.2025 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Çim | Samet Efendi | B. Kılınç | 2/10 | 6,40 |
| 27.09.2025 | Ankara | G 1 | 1000 Çim | The Kıng Sıayer | G. Kocakaya | 4/9 | 3,15 |
| 20.09.2025 | Ankara | G 1 | 2200 Kum | Rain King | M. Çelik | 6/9 | 36,10 |
| 18.09.2025 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Kum | Girl Powersun | B. Kılınç | 6/11 | 25,50 |
| 16.09.2025 | Ankara | Maiden | 1300 Kum | Çerkezhan | G. Kocakaya | 11/12 | 8,10 |
| 16.09.2025 | Ankara | Maiden | 1300 Kum | Samet Efendi | B. Kılınç | 1/12 | 8,60 |
| 07.09.2025 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | The Kıng Sıayer | M. Kaya | 2/10 | 14,45 |
| 06.09.2025 | Ankara | Şartlı 19 | 1400 Kum | Girl Powersun | E. Çankaya | 1/17 | 8,45 |
| 04.09.2025 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Samet Efendi | B. Kılınç | 3/12 | 17,05 |
| 04.09.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 2000 Kum | Rain King | E. Bozdağ | 4/7 | 2,95 |
| 17.08.2025 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | The Kıng Sıayer | M. Kaya | 2/11 | 19,75 |
Sık sorulanlar
Bünyamin Polat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Bünyamin Polat'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 08.11.2025, Ankara.
Bünyamin Polat en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 2 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.