Antrenör
Bilal Refikoğlu
Bilal Refikoğlu'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Bilal Refikoğlu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 63 | 11 | 8 | 10 | %17,5 | %46,0 | −%44,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 09.09.2025, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 | 1 | 5 | 4 | %6,3* | %62,5* |
| 2024 | 17 | 4 | 1 | 2 | %23,5* | %41,2* |
| 2023 | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
| 2022 | 22 | 5 | 2 | 2 | %22,7* | %40,9* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 41 | 7 | 2 | 6 | %17,1 | %36,6 |
| Kocaeli | 14 | 2 | 5 | 1 | %14,3* | %57,1* |
| Bursa | 7 | 2 | 1 | 3 | 2/7 | 6/7 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 25 | 5 | 0 | 4 | %20,0* | %36,0* |
| Kum · Normal | 18 | 2 | 5 | 3 | %11,1* | %55,6* |
| Çim · Normal | 15 | 3 | 3 | 2 | %20,0* | %53,3* |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 1 | 1 | 5 | %6,7* | %46,7* |
| 1201–1600 m | 26 | 3 | 3 | 3 | %11,5* | %34,6* |
| 1601–2000 m | 17 | 5 | 4 | 1 | %29,4* | %58,8* |
| 2001+ m | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 63 | 11 | 8 | 10 | %17,5 | %46,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 23 | 3 | 2 | 5 | %13,0* | %43,5* |
| Maiden | 21 | 4 | 3 | 2 | %19,0* | %42,9* |
| Handikap | 11 | 2 | 1 | 3 | %18,2* | %54,5* |
| KV-8 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-7 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| KV-6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2025 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Es Es Warrior | A. Sözen | 2/6 | 1,65 |
| 21.08.2025 | Kocaeli | Şartlı 3 | 2000 Kum | Es Es Warrior | M. Kaya | 2/6 | 1,75 |
| 21.08.2025 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Kıng Erdo | M. Kaya | 6/10 | 4,95 |
| 19.08.2025 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Gecenin Ateşi | M. Kaya | 2/12 | 1,35 |
| 18.08.2025 | Bursa | KV-6 | 2000 Çim | Torpil | Ö. Yıldırım | 2/6 | 3,25 |
| 08.08.2025 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Es Es Warrior | M. Bilgin | 3/8 | 2,85 |
| 06.08.2025 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Pegasus Flame | G. Kocakaya | 4/12 | 5,55 |
| 04.08.2025 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Gecenin Ateşi | M. Kaya | 3/9 | 9,50 |
| 13.07.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Gecenin Ateşi | Z. Karabulut | 7/15 | 5,65 |
| 13.07.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Firewood | A. Yıldız | 3/15 | 5,65 |
| 13.07.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Tımetex | G. Kocakaya | 4/8 | 5,40 |
| 11.07.2025 | İstanbul | Handikap 14 | 1500 Sentetik | Kıng Erdo | A. Yıldız | 3/13 | 4,05 |
| 03.07.2025 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Pegasus Flame | A. Yıldız | 2/9 | 1,55 |
| 20.06.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1100 Çim | Kıng Erdo | A. Yıldız | 6/7 | 17,60 |
| 13.06.2025 | Bursa | Handikap 16 | 2200 Çim | Torpil | N. Avci | 1/10 | 2,25 |
| 11.06.2025 | İstanbul | Maiden | 1000 Sentetik | Pegasus Flame | G. Kocakaya | 4/7 | 2,95 |
| 28.11.2024 | Kocaeli | Handikap 15 | 1700 Kum | Calypso | E. Bozdağ | 6/11 | 3,40 |
| 21.11.2024 | Kocaeli | Handikap 17 | 1900 Kum | Perfect Iron | E. Bozdağ | 3/7 | 8,65 |
| 01.11.2024 | Bursa | KV-8 | 1900 Kum | Perfect Iron | K. Tokaçoğlu | 8/8 | 21,35 |
| 08.10.2024 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1500 Kum | Dark Breeze | İ. Söğüt | 5/10 | 7,25 |
Sık sorulanlar
Bilal Refikoğlu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Bilal Refikoğlu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 09.09.2025, Kocaeli.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.