Antrenör
Ali Can Yalaz
Ali Can Yalaz'ın atları son 12 ayda 14 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (14 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Can Yalaz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* | – |
| Son 12 ay | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* | – |
| 2020'den bu yana | 26 | 3 | 3 | 1 | %11,5* | %26,9* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 17.05.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| 2025 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| 2024 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| 1601–2000 m | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Arap | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| Şartlı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 26 | 3 | 3 | 1 | %11,5* | %26,9* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 19 | 3 | 3 | 0 | %15,8* | %31,6* |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| 1601–2000 m | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 20 | 3 | 3 | 1 | %15,0* | %35,0* |
| Arap | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| Şartlı | 12 | 2 | 2 | 0 | %16,7* | %33,3* |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Atlamaz | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Çelik | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| İ. Akın | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Çizik | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Menemen | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Rotaractor | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Sea Power | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Varda Vela | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Adana | Handikap 16 | 1300 Çim | Sea Power | İ. Akın | 10/14 | 19,75 |
| 26.04.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Çim | Menemen | İ. Akın | 11/12 | 6,85 |
| 22.03.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Menemen | E. Atlamaz | 6/14 | 11,80 |
| 28.02.2026 | Adana | Handikap 16 | 1400 Kum | Rotaractor | M. Çelik | 2/11 | 5,90 |
| 28.02.2026 | Adana | Handikap 16 | 1400 Kum | Varda Vela | E. Atlamaz | 11/11 | 21,20 |
| 28.02.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Menemen | E. Atlamaz | 5/10 | 14,10 |
| 17.02.2026 | Adana | Handikap 17 | 2000 Kum | Rotaractor | E. Çizik | 3/8 | 7,60 |
| 15.02.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Kum | Menemen | E. Atlamaz | 10/13 | 26,55 |
| 27.01.2026 | Adana | Handikap 17 | 1200 Kum | Rotaractor | S. Çelik | 8/9 | 6,70 |
| 18.01.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1300 Kum | Menemen | E. Atlamaz | 9/9 | 26,30 |
| 17.01.2026 | Adana | Handikap 16 | 2100 Kum | Rotaractor | M. Çelik | 4/7 | 11,35 |
| 10.01.2026 | Adana | Handikap 16 | 1400 Kum | Rotaractor | M. Çelik | 1/10 | 7,50 |
| 30.12.2025 | Adana | Handikap 15 | 1900 Kum | Rotaractor | M. Akyavuz | 4/11 | 9,30 |
| 20.12.2025 | Adana | Handikap 15 | 1900 Kum | Menemen | E. Atlamaz | 7/9 | 16,60 |
| 14.09.2025 | Adana | Şartlı 4 | 1200 Çim | Sea Power | İ. Akın | 10/11 | 73,50 |
| 18.03.2025 | Adana | Şartlı 3 | 2000 Kum | Gökhan Babam | E. Çankaya | 6/8 | 8,20 |
| 02.03.2025 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Kum | Gökhan Babam | E. Çankaya | 5/6 | 4,05 |
| 16.02.2025 | Adana | Şartlı 3 | 1900 Kum | Gökhan Babam | E. Çankaya | 2/7 | 8,05 |
| 11.02.2025 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Gökhan Babam | M. Özdemir | 6/7 | 6,00 |
| 28.01.2025 | Adana | Şartlı 2 | 2100 Kum | Gökhan Babam | A. Çelik | 2/8 | 7,20 |
Sık sorulanlar
Ali Can Yalaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 12 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Can Yalaz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 17.05.2026, Adana.
Ali Can Yalaz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 14 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.