Antrenör
Ahmet Necdet Hınç
Ahmet Necdet Hınç'ın atları son 12 ayda 22 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 11 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (20 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Necdet Hınç antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 3 | 3 | 2 | %20,0* | %53,3* | – |
| Son 12 ay | 22 | 4 | 3 | 4 | %18,2* | %50,0* | – |
| 2020'den bu yana | 289 | 33 | 29 | 26 | %11,4 | %30,4 | −%44,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 25.09.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 3 | 3 | 2 | %20,0* | %53,3* |
| 2025 | 52 | 5 | 2 | 3 | %9,6 | %19,2 |
| 2024 | 31 | 7 | 2 | 5 | %22,6 | %45,2 |
| 2023 | 71 | 13 | 6 | 6 | %18,3 | %35,2 |
| 2022 | 28 | 2 | 8 | 0 | %7,1* | %35,7* |
| 2021 | 55 | 3 | 4 | 6 | %5,5 | %23,6 |
| 2020 | 37 | 0 | 4 | 4 | %0,0 | %21,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 20 | 4 | 2 | 4 | %20,0* | %50,0* |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ankara | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 8 | 3 | 1 | 2 | 3/8 | 6/8 |
| Kum · Normal | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| 1201–1600 m | 16 | 3 | 2 | 3 | %18,8* | %50,0* |
| 1601–2000 m | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 19 | 4 | 2 | 3 | %21,1* | %47,4* |
| İngiliz | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| Handikap | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| KV-8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2/4 | 4/4 |
| G | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 206 | 24 | 14 | 17 | %11,7 | %26,7 |
| Kocaeli | 48 | 5 | 10 | 7 | %10,4 | %45,8 |
| Bursa | 26 | 4 | 4 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| Ankara | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| İzmir | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 140 | 17 | 7 | 10 | %12,1 | %24,3 |
| Kum · Normal | 62 | 7 | 9 | 8 | %11,3 | %38,7 |
| Çim · Normal | 57 | 8 | 6 | 3 | %14,0 | %29,8 |
| Kum · Nemli | 12 | 1 | 4 | 2 | %8,3* | %58,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 42 | 6 | 0 | 3 | %14,3 | %21,4 |
| 1201–1600 m | 149 | 19 | 11 | 12 | %12,8 | %28,2 |
| 1601–2000 m | 72 | 7 | 18 | 9 | %9,7 | %47,2 |
| 2001+ m | 26 | 1 | 0 | 2 | %3,8* | %11,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 169 | 27 | 11 | 18 | %16,0 | %33,1 |
| İngiliz | 120 | 6 | 18 | 8 | %5,0 | %26,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 95 | 5 | 12 | 8 | %5,3 | %26,3 |
| Şartlı | 92 | 14 | 7 | 7 | %15,2 | %30,4 |
| Maiden | 66 | 6 | 4 | 7 | %9,1 | %25,8 |
| G | 11 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %27,3* |
| KV-8 | 9 | 5 | 1 | 2 | 5/9 | 8/9 |
| Satış | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| KV-6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Kaya | 5 | 3 | 2 | 0 | 3/5 | 5/5 |
| K. Yılmaz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Cankılıç | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| E. Bozdağ | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| H. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Akçay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Çelik | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| C. Yıldırım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Kocakaya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| A. Kaçmaz | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ak Filozof | 7 | 4 | 2 | 1 | 4/7 | 7/7 |
| Ada Life | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Bigberk | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kökbeyi | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Miss Conqueror | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Rosario | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Big Soldier | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Çim | Kökbeyi | E. Cankılıç | 7/19 | 6,65 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Kökbeyi | E. Bozdağ | 3/11 | 18,75 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Çim | Ada Life | C. Yıldırım | 16/18 | 157,20 |
| 25.06.2026 | İstanbul | KV-8 | 2000 Sentetik | Miss Conqueror | G. Kocakaya | 2/8 | 2,95 |
| 29.05.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Ada Life | H. Yıldız | 11/16 | 40,25 |
| 22.05.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Ada Life | H. Yıldız | 11/13 | 58,25 |
| 09.05.2026 | Ankara | G 1 | 1600 Çim | Ak Filozof | M. Kaya | 2/11 | 7,45 |
| 24.04.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Çim | Ada Life | K. Yılmaz | 14/20 | 150,30 |
| 22.04.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Ak Filozof | M. Kaya | 2/11 | 4,35 |
| 04.04.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Bigberk | K. Yılmaz | 7/7 | 53,90 |
| 14.03.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Ada Life | K. Yılmaz | 10/11 | 77,05 |
| 04.03.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Ak Filozof | M. Kaya | 1/7 | 3,80 |
| 11.02.2026 | İstanbul | KV-8 | 1200 Sentetik | Ak Filozof | M. Kaya | 1/7 | 1,55 |
| 24.01.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Ak Filozof | M. Kaya | 1/11 | 2,20 |
| 07.01.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Rosario | E. Bozdağ | 3/14 | 18,55 |
| 24.12.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Kum | Bigberk | B. Akçay | 13/15 | 23,70 |
| 17.12.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Kum | Ak Filozof | E. Cankılıç | 1/6 | 1,95 |
| 10.12.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Kum | Bigberk | A. Kaçmaz | 3/15 | 57,55 |
| 03.12.2025 | İstanbul | KV-8 | 1400 Kum | Ak Filozof | S. Çelik | 3/9 | 2,70 |
| 29.11.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Kum | Big Soldier | B. Akçay | 5/9 | 6,20 |
Sık sorulanlar
Ahmet Necdet Hınç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 15 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Necdet Hınç'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 25.09.2026, Bursa.
Ahmet Necdet Hınç en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 20 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.