Antrenör
Abdullah Kızılyamaç
Abdullah Kızılyamaç'ın atları son 12 ayda 1 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdullah Kızılyamaç antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| Son 12 ay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| 2020'den bu yana | 508 | 44 | 62 | 54 | %8,7 | %31,5 | −%36,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 13.09.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2022 | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| 2021 | 181 | 13 | 26 | 20 | %7,2 | %32,6 |
| 2020 | 318 | 29 | 36 | 34 | %9,1 | %31,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 266 | 22 | 32 | 24 | %8,3 | %29,3 |
| Adana | 217 | 21 | 26 | 26 | %9,7 | %33,6 |
| İstanbul | 19 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %31,6* |
| Kocaeli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Bursa | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 230 | 22 | 25 | 29 | %9,6 | %33,0 |
| Çim · Normal | 197 | 18 | 26 | 20 | %9,1 | %32,5 |
| Kum · Nemli | 25 | 1 | 4 | 2 | %4,0* | %28,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 24 | 1 | 2 | 1 | %4,2* | %16,7* |
| Sentetik · Normal | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 76 | 5 | 6 | 8 | %6,6 | %25,0 |
| 1201–1600 m | 230 | 25 | 22 | 24 | %10,9 | %30,9 |
| 1601–2000 m | 152 | 11 | 25 | 17 | %7,2 | %34,9 |
| 2001+ m | 50 | 3 | 9 | 5 | %6,0 | %34,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 340 | 31 | 40 | 38 | %9,1 | %32,1 |
| Arap | 168 | 13 | 22 | 16 | %7,7 | %30,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 156 | 7 | 20 | 15 | %4,5 | %26,9 |
| Şartlı | 140 | 17 | 17 | 17 | %12,1 | %36,4 |
| Maiden | 109 | 12 | 9 | 8 | %11,0 | %26,6 |
| A | 21 | 3 | 1 | 4 | %14,3* | %38,1* |
| G | 21 | 1 | 3 | 2 | %4,8* | %28,6* |
| KV-6 | 20 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| KV-7 | 15 | 1 | 4 | 0 | %6,7* | %33,3* |
| KV-8 | 13 | 2 | 4 | 3 | %15,4* | %69,2* |
| KV-9 | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| Satış | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Maiden/Satış | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V. Demir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sirius Black | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1200 Sentetik | Sirius Black | V. Demir | 12/15 | 29,20 |
| 29.01.2022 | Adana | A 3 | 1400 Kum | Aryaliva | G. Kocakaya | 4/7 | 15,70 |
| 29.01.2022 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Cinnamon | M. Çelik | 5/7 | 30,65 |
| 25.01.2022 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Sirius Black | M. Akyavuz | 4/8 | 2,70 |
| 22.01.2022 | Adana | Şartlı 3 | 2100 Kum | King Arben | H. Kılıçarslan | 4/10 | 9,40 |
| 18.01.2022 | Adana | Handikap 15 | 2000 Kum | King Arben | H. Kılıçarslan | 1/11 | 12,05 |
| 18.01.2022 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Yosunkız | H. Kılıçarslan | 6/9 | 36,60 |
| 08.01.2022 | Adana | Maiden/Satış | 1900 Kum | Lord Drok | M. Çelik | 1/10 | 2,70 |
| 02.01.2022 | Adana | Şartlı 2 | 1400 Kum | Yosunkız | E. Tunç | 7/8 | 37,00 |
| 28.12.2021 | Adana | Maiden | 1500 Kum | Sirius Black | M. Çelik | 9/11 | 9,70 |
| 28.12.2021 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | King Arben | H. Kılıçarslan | 12/12 | 10,45 |
| 28.12.2021 | Adana | Maiden | 1500 Kum | Lord Drok | M. Çelik | 9/10 | 30,85 |
| 26.12.2021 | Adana | Handikap 14 | 1500 Kum | Hattat | M. Keskin | 7/9 | 8,60 |
| 25.12.2021 | Adana | Handikap 16 | 1500 Kum | Stark | N. Demir | 5/9 | 5,05 |
| 21.12.2021 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Kum | Hattat | F. Çetin | 4/8 | 10,40 |
| 14.12.2021 | Adana | Maiden | 1500 Kum | Sirius Black | M. Akyavuz | 3/6 | 1,90 |
| 11.12.2021 | Adana | Handikap 15 | 1400 Kum | Stark | N. Demir | 2/7 | 3,90 |
| 07.12.2021 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | King Arben | H. Kılıçarslan | 3/9 | 10,85 |
| 07.12.2021 | Adana | Handikap 15 | 2100 Kum | Pamela | V. Abiş | 7/12 | 7,60 |
| 30.11.2021 | Adana | Handikap 16 | 1400 Kum | Stark | N. Demir | 3/9 | 6,80 |
Sık sorulanlar
Abdullah Kızılyamaç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 1 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdullah Kızılyamaç'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 13.09.2026, Adana.
Abdullah Kızılyamaç en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.