Jokey
Sinan Çetin
Sinan Çetin son 12 ayda 13 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (13 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sinan Çetin jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* | – |
| Son 12 ay | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* | – |
| 2020'den bu yana | 246 | 14 | 21 | 14 | %5,7 | %19,9 | −%65,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 27.07.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| 2025 | 11 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| 2024 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2023 | 19 | 2 | 2 | 0 | %10,5* | %21,1* |
| 2022 | 59 | 2 | 4 | 4 | %3,4 | %16,9 |
| 2021 | 56 | 1 | 6 | 2 | %1,8 | %16,1 |
| 2020 | 89 | 8 | 8 | 6 | %9,0 | %24,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| 1201–1600 m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Arap | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 216 | 12 | 20 | 13 | %5,6 | %20,8 |
| Kocaeli | 20 | 2 | 1 | 0 | %10,0* | %15,0* |
| İstanbul | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 121 | 8 | 12 | 4 | %6,6 | %19,8 |
| Çim · Normal | 79 | 2 | 6 | 5 | %2,5 | %16,5 |
| Kum · Nemli | 11 | 2 | 0 | 3 | %18,2* | %45,5* |
| Kum · Islak | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Ağır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 47 | 5 | 5 | 4 | %10,6 | %29,8 |
| 1201–1600 m | 126 | 6 | 11 | 4 | %4,8 | %16,7 |
| 1601–2000 m | 67 | 3 | 5 | 6 | %4,5 | %20,9 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 192 | 11 | 17 | 13 | %5,7 | %21,4 |
| Arap | 54 | 3 | 4 | 1 | %5,6 | %14,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Sezer | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Y. Karatoprak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| K. Şengel | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| F. Turan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| F. Kıran | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mr Fix | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Krensia | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Mıracle Dream | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Hep Birlikte | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Eylül Masalı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Savaşçı Bedir | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Kadife Kale | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2026 | Bursa | KV-6 | 1400 Kum | Hep Birlikte | F. Turan | –/9 | 16,10 |
| 17.07.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Krensia | Y. Karatoprak | 10/13 | 50,75 |
| 06.07.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Eylül Masalı | K. Şengel | 9/10 | 16,35 |
| 25.06.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Krensia | Y. Karatoprak | 9/13 | 35,80 |
| 15.05.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Mıracle Dream | K. Şengel | 17/18 | 54,50 |
| 04.05.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1000 Kum | Savaşçı Bedir | Y. Karatoprak | 1/11 | 6,25 |
| 24.04.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Mr Fix | F. Sezer | 5/16 | 4,10 |
| 24.04.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Mıracle Dream | K. Şengel | 15/15 | 53,75 |
| 30.03.2026 | Bursa | Maiden | 1900 Kum | Mr Fix | F. Sezer | 2/10 | 2,65 |
| 23.02.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Mr Fix | F. Sezer | 6/12 | 10,05 |
| 15.12.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Mr Fix | F. Sezer | 3/11 | 5,05 |
| 14.11.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Mr Fix | F. Sezer | 4/11 | 3,60 |
| 10.11.2025 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Çim | Kadife Kale | F. Kıran | 4/12 | 11,05 |
| 04.08.2025 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Mr Fix | F. Sezer | 3/9 | 30,25 |
| 05.05.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Akbergü | C. Güneş | 5/7 | 33,60 |
| 25.04.2025 | Bursa | Şartlı 2 | 1400 Kum | Mega Power | G. Turan | 5/8 | 11,95 |
| 18.04.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Sırakuza | F. Sezer | 9/9 | 52,70 |
| 11.04.2025 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Mega Power | A. Özdeniz | 8/10 | 11,45 |
| 28.03.2025 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Sırakuza | F. Sezer | 11/13 | 56,35 |
| 10.03.2025 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Sırakuza | F. Sezer | 11/15 | 45,80 |
Sık sorulanlar
Sinan Çetin bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 10 koşuda 1 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sinan Çetin bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 27.07.2026, Bursa.
Sinan Çetin en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 13 koşu, 1 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.