Antrenör
Ziver Üner
Ziver Üner'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ziver Üner antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 224 | 16 | 25 | 28 | %7,1 | %30,8 | −%74,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 22.07.2024, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| 2023 | 38 | 1 | 0 | 8 | %2,6 | %23,7 |
| 2022 | 58 | 7 | 6 | 6 | %12,1 | %32,8 |
| 2021 | 81 | 6 | 14 | 9 | %7,4 | %35,8 |
| 2020 | 46 | 2 | 4 | 5 | %4,3 | %23,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 223 | 16 | 25 | 28 | %7,2 | %30,9 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 92 | 3 | 11 | 13 | %3,3 | %29,3 |
| Kum · Normal | 82 | 10 | 8 | 13 | %12,2 | %37,8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 23 | 2 | 1 | 1 | %8,7* | %17,4* |
| Kum · Nemli | 9 | 0 | 3 | 0 | 0/9 | 3/9 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 44 | 5 | 3 | 8 | %11,4 | %36,4 |
| 1201–1600 m | 107 | 8 | 11 | 15 | %7,5 | %31,8 |
| 1601–2000 m | 61 | 1 | 10 | 5 | %1,6 | %26,2 |
| 2001+ m | 12 | 2 | 1 | 0 | %16,7* | %25,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 203 | 16 | 22 | 25 | %7,9 | %31,0 |
| Arap | 21 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %28,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 75 | 7 | 10 | 10 | %9,3 | %36,0 |
| Şartlı | 67 | 5 | 9 | 7 | %7,5 | %31,3 |
| Handikap | 46 | 3 | 4 | 6 | %6,5 | %28,3 |
| KV-6 | 14 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %21,4* |
| KV-7 | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| KV-8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Satış | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.07.2024 | Bursa | Satış 2 | 1500 Çim | Appassionata | G. Kocakaya | 2/7 | 2,95 |
| 11.08.2023 | Bursa | KV-8 | 1400 Çim | Soir De Paris | O. Yıldız | 5/8 | 4,90 |
| 31.07.2023 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | Soir De Paris | O. Yıldız | 3/11 | 3,40 |
| 21.07.2023 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Soir De Paris | O. Yıldız | 1/15 | 2,20 |
| 14.07.2023 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Zingarella | O. Atmaca | 7/11 | 3,30 |
| 30.06.2023 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Çim | Grand Bourgeois | S. İpek | 8/8 | 29,00 |
| 19.06.2023 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Grand Bourgeois | İ. Soyad | 12/19 | 22,00 |
| 19.06.2023 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Çim | Soir De Paris | İ. Soyad | 6/8 | 3,35 |
| 16.06.2023 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Çim | Zingarella | O. Atmaca | 3/11 | 13,95 |
| 16.06.2023 | Bursa | Satış 2 | 1400 Çim | Sky Rocket | O. Atmaca | 10/12 | 14,05 |
| 05.06.2023 | Bursa | KV-7 | 2000 Çim | Soir De Paris | İ. Soyad | 4/7 | 4,55 |
| 02.06.2023 | Bursa | Maiden | 1800 Çim | Sky Rocket | O. Atmaca | 11/14 | 33,95 |
| 29.05.2023 | Bursa | Şartlı 4 | 1200 Çim | Grand Bourgeois | O. Yıldız | 7/7 | 25,70 |
| 29.05.2023 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Çim | Zingarella | İ. Soyad | 8/11 | 3,20 |
| 26.05.2023 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Sky Rocket | O. Atmaca | 7/8 | 29,65 |
| 19.05.2023 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Synchronicity | İ. Soyad | 4/8 | 26,05 |
| 15.05.2023 | Bursa | KV-6 | 1500 Çim | Zingarella | N. Şen | 5/14 | 15,35 |
| 15.05.2023 | Bursa | KV-6 | 1500 Çim | Soir De Paris | İ. Soyad | 3/14 | 15,35 |
| 12.05.2023 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Sky Rocket | M. Çelik | 6/15 | 14,30 |
| 05.05.2023 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Synchronicity | Ç. Taşcı | 7/12 | 7,65 |
Sık sorulanlar
Ziver Üner bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ziver Üner'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 22.07.2024, Bursa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.