Antrenör
Vehbi Özdil
Vehbi Özdil'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Vehbi Özdil antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 139 | 13 | 17 | 11 | %9,4 | %29,5 | −%36,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.12.2020, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 139 | 13 | 17 | 11 | %9,4 | %29,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 102 | 7 | 12 | 7 | %6,9 | %25,5 |
| İstanbul | 29 | 5 | 5 | 3 | %17,2* | %44,8* |
| Bursa | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 89 | 6 | 11 | 7 | %6,7 | %27,0 |
| Sentetik · Normal | 23 | 2 | 5 | 3 | %8,7* | %43,5* |
| Kum · Nemli | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| Çim · Normal | 8 | 4 | 0 | 1 | 4/8 | 5/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 44 | 2 | 6 | 4 | %4,5 | %27,3 |
| 1201–1600 m | 64 | 8 | 8 | 5 | %12,5 | %32,8 |
| 1601–2000 m | 30 | 3 | 3 | 2 | %10,0 | %26,7 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 93 | 5 | 10 | 8 | %5,4 | %24,7 |
| Arap | 46 | 8 | 7 | 3 | %17,4 | %39,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 58 | 4 | 10 | 3 | %6,9 | %29,3 |
| Şartlı | 43 | 5 | 2 | 4 | %11,6 | %25,6 |
| Maiden | 27 | 3 | 4 | 3 | %11,1* | %37,0* |
| KV-6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Satış | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Maiden/Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.12.2020 | Kocaeli | Handikap 17 | 1400 Kum | Beornet | H. Kaplan | 8/11 | 15,75 |
| 31.12.2020 | Kocaeli | Handikap 17 | 1400 Kum | Aliço | M. Turan | 4/11 | 9,65 |
| 25.12.2020 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Kara Yaşar | A. Çelik | 4/7 | 8,10 |
| 24.12.2020 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Himayun | M. Ceylan | 9/13 | 36,35 |
| 24.12.2020 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Di Maria | F. Yüksel | 10/11 | 8,90 |
| 24.12.2020 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Celalım | T. Yıldız | 6/8 | 1,85 |
| 24.12.2020 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Noyna | T. Keresteci | 8/11 | 48,00 |
| 24.12.2020 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Legendary Girl | M. Demir | 9/11 | 53,75 |
| 24.12.2020 | Kocaeli | Handikap 17 | 1400 Kum | Kışmasalı | S. Erkuş | 1/7 | 3,85 |
| 23.12.2020 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Weather Man | T. Yıldız | 8/12 | 12,65 |
| 21.12.2020 | Bursa | Handikap 16 | 1200 Kum | Aliço | M. Kaya | 4/10 | 4,70 |
| 20.12.2020 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Gülüşlü | B. Mırık | 6/9 | 21,00 |
| 17.12.2020 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Haşim Oğlu | T. Yıldız | 2/11 | 1,70 |
| 16.12.2020 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Kara Yaşar | A. Çelik | 1/9 | 22,15 |
| 14.12.2020 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Sacred Zeynetta | B. Akçay | 7/7 | 13,00 |
| 14.12.2020 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Karaçulha | B. Akçay | 1/8 | 11,20 |
| 10.12.2020 | Kocaeli | Handikap 14 | 1200 Kum | Cilveli Hisar | U. Barlık | 13/13 | 22,40 |
| 10.12.2020 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Beornet | M. Turan | 2/7 | 3,80 |
| 10.12.2020 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | Kışmasalı | M. Turan | 2/7 | 12,95 |
| 10.12.2020 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1700 Kum | Himayun | T. Keresteci | 9/12 | 32,90 |
Sık sorulanlar
Vehbi Özdil bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Vehbi Özdil'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.12.2020, Kocaeli.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.