Antrenör
Uğur Daşcı
Uğur Daşcı'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Uğur Daşcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 251 | 16 | 26 | 20 | %6,4 | %24,7 | −%37,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 29.05.2025, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55 | 3 | 9 | 6 | %5,5 | %32,7 |
| 2024 | 59 | 4 | 3 | 5 | %6,8 | %20,3 |
| 2023 | 53 | 4 | 6 | 4 | %7,5 | %26,4 |
| 2022 | 48 | 4 | 5 | 1 | %8,3 | %20,8 |
| 2021 | 36 | 1 | 3 | 4 | %2,8 | %22,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 206 | 12 | 19 | 16 | %5,8 | %22,8 |
| Ankara | 33 | 3 | 4 | 1 | %9,1 | %24,2 |
| Diyarbakır | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| Şanlıurfa | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| İstanbul | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Antalya | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 142 | 6 | 14 | 13 | %4,2 | %23,2 |
| Çim · Normal | 70 | 3 | 7 | 4 | %4,3 | %20,0 |
| Kum · Islak | 8 | 4 | 0 | 2 | 4/8 | 6/8 |
| Kum · Nemli | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Sentetik · Normal | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 55 | 5 | 6 | 8 | %9,1 | %34,5 |
| 1201–1600 m | 135 | 8 | 14 | 9 | %5,9 | %23,0 |
| 1601–2000 m | 51 | 3 | 6 | 2 | %5,9 | %21,6 |
| 2001+ m | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 146 | 11 | 18 | 11 | %7,5 | %27,4 |
| Arap | 105 | 5 | 8 | 9 | %4,8 | %21,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 83 | 4 | 11 | 6 | %4,8 | %25,3 |
| Maiden | 72 | 6 | 5 | 9 | %8,3 | %27,8 |
| Handikap | 58 | 4 | 1 | 1 | %6,9 | %10,3 |
| Satış | 14 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %14,3* |
| KV-6 | 7 | 0 | 1 | 3 | 0/7 | 4/7 |
| KV-7 | 7 | 1 | 4 | 1 | 1/7 | 6/7 |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| KV-8 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2025 | Ankara | KV-6 | 1400 Kum | Yiğitkardeş | M. Çelik | 5/7 | 2,20 |
| 29.05.2025 | Ankara | Handikap 14 | 2000 Kum | Golden Ray | E. Sincan | 9/9 | 50,55 |
| 25.05.2025 | Adana | Şartlı 3 | 1200 Çim | Kuzguni Yeşil | F. Çetinbaş | 2/11 | 2,85 |
| 25.05.2025 | Adana | Maiden | 1100 Kum | Secret Lıghtnıng | M. Arslan | 10/10 | 23,60 |
| 15.05.2025 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Golden Ray | M. Keskin | 12/16 | 49,15 |
| 15.05.2025 | Ankara | Şartlı 3 | 2000 Kum | Başaran Tay | M. Çelik | 4/6 | 11,15 |
| 06.05.2025 | Ankara | KV-7 | 1400 Çim | Madam Oracle | M. Çelik | 2/5 | 10,35 |
| 26.04.2025 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Golden Ray | M. Çelik | 4/7 | 10,90 |
| 26.04.2025 | Ankara | Handikap 15 | 2000 Kum | Kara Ömer | M. Çelik | 7/8 | 2,10 |
| 24.04.2025 | Ankara | Kısa Vade Handikap 24 | 1500 Kum | Madam Oracle | M. Çelik | 1/7 | 11,15 |
| 20.04.2025 | Adana | Handikap 15 | 1900 Kum | Başaran Tay | M. Çelik | 9/16 | 3,75 |
| 20.04.2025 | Adana | Maiden | 1000 Çim | Yetimabla | M. Akgöbek | 14/14 | 44,45 |
| 20.04.2025 | Adana | Maiden | 1000 Çim | Ağır Oğlum | F. Çetinbaş | 1/14 | 4,60 |
| 20.04.2025 | Adana | Şartlı 4 | 1800 Çim | MISS CORDELIA | M. Akgöbek | 11/14 | 61,95 |
| 20.04.2025 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Çim | Different Angel | F. Çetinbaş | 10/12 | 41,75 |
| 20.04.2025 | Adana | Maiden | 1000 Çim | Kuzguni Yeşil | F. Çetinbaş | 1/14 | 3,95 |
| 13.04.2025 | Adana | KV-7 | 1900 Kum | Yiğitkardeş | M. Çelik | 3/9 | 9,30 |
| 13.04.2025 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Vizyonlu | F. Çetinbaş | 2/8 | 8,10 |
| 12.04.2025 | Adana | Handikap 16 | 1900 Kum | Başaran Tay | M. Solmaz | 4/8 | 3,80 |
| 12.04.2025 | Adana | Satış 1 | 1900 Kum | Golden Ray | M. Çelik | 4/9 | 13,05 |
Sık sorulanlar
Uğur Daşcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Uğur Daşcı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 29.05.2025, Ankara.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.