Antrenör
Tekin Kolcuoğlu
Tekin Kolcuoğlu'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tekin Kolcuoğlu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 84 | 10 | 19 | 5 | %11,9 | %40,5 | −%13,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 21.07.2022, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 34 | 3 | 8 | 2 | %8,8 | %38,2 |
| 2021 | 40 | 7 | 10 | 3 | %17,5 | %50,0 |
| 2020 | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 76 | 8 | 17 | 5 | %10,5 | %39,5 |
| Ankara | 8 | 2 | 2 | 0 | 2/8 | 4/8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 58 | 5 | 13 | 5 | %8,6 | %39,7 |
| Çim · Normal | 13 | 1 | 3 | 0 | %7,7* | %30,8* |
| Kum · Nemli | 9 | 4 | 3 | 0 | 4/9 | 7/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 2 | 2 | 1 | %18,2* | %45,5* |
| 1201–1600 m | 48 | 4 | 14 | 1 | %8,3 | %39,6 |
| 1601–2000 m | 20 | 4 | 2 | 3 | %20,0* | %45,0* |
| 2001+ m | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 68 | 10 | 15 | 5 | %14,7 | %44,1 |
| Arap | 16 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %25,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 35 | 4 | 8 | 0 | %11,4 | %34,3 |
| Şartlı | 26 | 5 | 4 | 1 | %19,2* | %38,5* |
| Maiden | 12 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %50,0* |
| Satış | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| KV-6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.07.2022 | Ankara | Handikap 16 | 1500 Kum | Alator | M. Arslan | 6/9 | 10,60 |
| 19.06.2022 | Adana | Handikap 15 | 1200 Kum | Almestin | M. Sunkar | 7/8 | 68,60 |
| 22.05.2022 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Kum | Alator | M. Arslan | 4/11 | 9,15 |
| 22.05.2022 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Kum | Gökbakırhan | M. Bayır | 10/11 | 12,65 |
| 08.05.2022 | Adana | Handikap 17 | 1400 Kum | Alator | M. Arslan | 2/8 | 2,65 |
| 26.04.2022 | Adana | Handikap 15 | 1200 Çim | Gökbakırhan | M. Bayır | 12/12 | 5,15 |
| 24.04.2022 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | Attendo Vino | M. Bayır | 5/13 | 44,05 |
| 19.04.2022 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Hasan Kaptan | M. Arslan | 9/12 | 37,70 |
| 05.04.2022 | Adana | Handikap 16 | 1900 Kum | Attendo Vino | M. Bayır | 6/9 | 46,20 |
| 03.04.2022 | Adana | Handikap 16 | 1400 Kum | Gökbakırhan | M. Bayır | 2/9 | 8,30 |
| 03.04.2022 | Adana | Handikap 16 | 1400 Kum | Alator | H. Karataş | 5/9 | 1,80 |
| 26.03.2022 | Adana | Satış 1 | 2000 Kum | Attendo Vino | M. Keskin | 11/11 | 23,35 |
| 26.03.2022 | Adana | KV-9 | 1300 Kum | Gökbakırhan | A. Kaçmaz | 3/4 | 22,25 |
| 19.03.2022 | Adana | Handikap 14 | 1400 Kum | Attendo Vino | A. Kaçmaz | 14/15 | 41,60 |
| 19.03.2022 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Alata | M. Çelik | 5/5 | 3,95 |
| 13.03.2022 | Adana | Handikap 17 | 1400 Kum | Gökbakırhan | M. Keskin | 10/10 | 10,40 |
| 13.03.2022 | Adana | Handikap 17 | 1400 Kum | Alator | M. Arslan | 5/10 | 3,45 |
| 05.03.2022 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Çim | Gökbakırhan | M. Keskin | 5/11 | 21,35 |
| 05.03.2022 | Adana | Şartlı 3 | 1900 Kum | Alata | M. Özdemir | 1/7 | 1,45 |
| 26.02.2022 | Adana | Handikap 16 | 1400 Kum | Alator | M. Arslan | 1/7 | 2,25 |
Sık sorulanlar
Tekin Kolcuoğlu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tekin Kolcuoğlu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 21.07.2022, Ankara.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.