Antrenör
Şahin İpek
Şahin İpek'ın atları son 12 ayda 15 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (13 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Şahin İpek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* | – |
| Son 12 ay | 15 | 1 | 0 | 1 | %6,7* | %13,3* | – |
| 2020'den bu yana | 68 | 11 | 5 | 7 | %16,2 | %33,8 | +%62,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.10.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| 2025 | 17 | 2 | 3 | 2 | %11,8* | %41,2* |
| 2024 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 2020 | 39 | 8 | 2 | 3 | %20,5 | %33,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Sentetik · Normal | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| 1201–1600 m | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| 1601–2000 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 15 | 1 | 0 | 1 | %6,7* | %13,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Şartlı | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Handikap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 51 | 6 | 4 | 6 | %11,8 | %31,4 |
| Ankara | 14 | 5 | 1 | 1 | %35,7* | %50,0* |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 28 | 3 | 3 | 2 | %10,7* | %28,6* |
| Çim · Normal | 26 | 6 | 2 | 2 | %23,1* | %38,5* |
| Sentetik · Normal | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 1 | 0 | 3 | %6,7* | %26,7* |
| 1201–1600 m | 20 | 3 | 1 | 3 | %15,0* | %35,0* |
| 1601–2000 m | 23 | 4 | 4 | 0 | %17,4* | %34,8* |
| 2001+ m | 10 | 3 | 0 | 1 | %30,0* | %40,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 40 | 8 | 2 | 4 | %20,0 | %35,0 |
| İngiliz | 28 | 3 | 3 | 3 | %10,7* | %32,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 35 | 7 | 4 | 2 | %20,0 | %37,1 |
| Şartlı | 19 | 3 | 1 | 4 | %15,8* | %42,1* |
| Maiden | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Kıyak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| M. Arslan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Çankaya | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| F. Bebek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Özçelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handsome Lake | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Anatolian Girl | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Stream Kayra | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Stream Kayra | E. Çankaya | 1/11 | 5,70 |
| 30.08.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Stream Kayra | M. Çelik | 3/11 | 7,00 |
| 04.04.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Çim | Handsome Lake | M. Arslan | 13/14 | 45,45 |
| 08.03.2026 | Adana | Handikap 21 | 2000 Çim | Handsome Lake | M. Arslan | 12/14 | 57,25 |
| 08.03.2026 | Adana | Maiden | 1800 Çim | Anatolian Girl | F. Bebek | 14/14 | 40,35 |
| 17.02.2026 | Adana | Handikap 17 | 2000 Kum | Handsome Lake | M. Kıyak | 8/8 | 27,50 |
| 10.02.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Handsome Lake | M. Kıyak | 6/7 | 24,85 |
| 07.02.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Anatolian Girl | M. Kıyak | 13/13 | 41,45 |
| 27.01.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Anatolian Girl | M. Kıyak | 9/11 | 47,75 |
| 13.01.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 1600 Sentetik | Handsome Lake | G. Özçelik | 6/10 | 24,85 |
| 28.12.2025 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Anatolian Girl | M. Kıyak | 9/10 | 51,45 |
| 13.12.2025 | Adana | Şartlı 1 | 1400 Kum | Anatolian Girl | M. Kıyak | 8/9 | 25,25 |
| 10.12.2025 | Şanlıurfa | KV-8 | 2000 Kum | Handsome Lake | M. Kıyak | 10/11 | 29,60 |
| 02.12.2025 | Adana | Handikap 21 | 2100 Kum | Handsome Lake | M. Kıyak | 6/7 | 24,65 |
| 11.11.2025 | Adana | Handikap 17 | 1900 Çim | Handsome Lake | M. Çelik | 8/8 | 10,15 |
| 23.10.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Handsome Lake | M. Kıyak | 3/7 | 8,95 |
| 04.10.2025 | Ankara | Handikap 16 | 2200 Çim | Handsome Lake | M. Kıyak | 1/6 | 6,70 |
| 21.09.2025 | Adana | Handikap 16 | 1800 Çim | Handsome Lake | M. Kıyak | 1/9 | 8,95 |
| 14.09.2025 | Adana | Handikap 16 | 1900 Kum | Handsome Lake | H. Çizik | 12/13 | 6,40 |
| 31.08.2025 | Adana | Handikap 17 | 2000 Çim | Handsome Lake | M. Çelik | 7/9 | 2,00 |
Sık sorulanlar
Şahin İpek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 10 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Şahin İpek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.10.2026, Adana.
Şahin İpek en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 13 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.