Antrenör
Merve Aydınalp
Merve Aydınalp'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Merve Aydınalp antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 27 | 7 | 1 | 4 | %25,9* | %44,4* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 12.10.2023, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| 2022 | 12 | 5 | 0 | 1 | %41,7* | %50,0* |
| 2021 | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 14 | 1 | 1 | 3 | %7,1* | %35,7* |
| Bursa | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| Ankara | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
| İzmir | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 14 | 5 | 1 | 3 | %35,7* | %64,3* |
| Sentetik · Normal | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Normal | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| 1201–1600 m | 14 | 2 | 0 | 0 | %14,3* | %14,3* |
| 1601–2000 m | 5 | 3 | 0 | 2 | 3/5 | 5/5 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 14 | 6 | 1 | 1 | %42,9* | %57,1* |
| İngiliz | 13 | 1 | 0 | 3 | %7,7* | %30,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Şartlı | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| G | 4 | 3 | 0 | 1 | 3/4 | 4/4 |
| Maiden | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2023 | Ankara | Şartlı 3 | 1200 Kum | Tekfordcihangir | E. Çizik | 1/9 | 10,20 |
| 27.06.2023 | Ankara | Handikap 17 | 1900 Çim | Tarmatebebi | G. Kocakaya | 3/8 | 7,30 |
| 29.10.2022 | Ankara | G 1 | 1600 Çim | Kıyıcı | M. Çiçek | 1/15 | 4,70 |
| 30.09.2022 | İstanbul | G 2 | 1900 Çim | Kıyıcı | M. Çiçek | 1/13 | 1,40 |
| 30.09.2022 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Cloud Walker | M. Sezgin | 9/11 | 31,65 |
| 11.09.2022 | İstanbul | Şartlı 4 | 1600 Çim | Kuddusi | M. Çiçek | 5/9 | 4,05 |
| 27.08.2022 | İzmir | G 3 | 1800 Çim | Kıyıcı | M. Çiçek | 1/7 | 1,05 |
| 08.08.2022 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Fırat Ateşi | K. Tokaçoğlu | 4/10 | 7,50 |
| 29.07.2022 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Fırat Ateşi | K. Tokaçoğlu | 6/11 | 3,65 |
| 24.07.2022 | İstanbul | G 1 | 2400 Çim | Kıyıcı | A. Çelik | 3/13 | 1,45 |
| 18.07.2022 | Bursa | Satış 1 | 1200 Çim | Fırat Ateşi | K. Tokaçoğlu | 1/16 | 6,00 |
| 18.07.2022 | Bursa | KV-7 | 1200 Çim | Kuddusi | K. Tokaçoğlu | 8/11 | 7,05 |
| 15.04.2022 | Bursa | KV-6 | 1700 Çim | Kıyıcı | M. Turan | 1/13 | 4,85 |
| 05.01.2022 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Fırat Ateşi | M. Kaya | 9/9 | 18,10 |
| 20.12.2021 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Hamra | E. Ökten | 6/12 | 30,95 |
| 20.12.2021 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Cemilem Kız | E. Ökten | 8/11 | 34,40 |
| 20.12.2021 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Rengül Sultan | C. Altun | 9/11 | 34,40 |
| 15.12.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Alkandros | M. Kaya | 3/14 | 12,25 |
| 17.11.2021 | İstanbul | Şartlı 5 | 1200 Sentetik | Fırat Ateşi | M. Kaya | 5/7 | 24,70 |
| 09.11.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Alkandros | M. Kaya | 8/10 | 11,45 |
Sık sorulanlar
Merve Aydınalp bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Merve Aydınalp'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 12.10.2023, Ankara.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.