Antrenör
Mehmet Yıldırım
Mehmet Yıldırım'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Yıldırım antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 235 | 22 | 23 | 26 | %9,4 | %30,2 | −%24,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.10.2024, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 45 | 4 | 2 | 4 | %8,9 | %22,2 |
| 2023 | 53 | 5 | 9 | 9 | %9,4 | %43,4 |
| 2022 | 65 | 9 | 4 | 7 | %13,8 | %30,8 |
| 2021 | 50 | 3 | 6 | 5 | %6,0 | %28,0 |
| 2020 | 22 | 1 | 2 | 1 | %4,5* | %18,2* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 140 | 15 | 13 | 15 | %10,7 | %30,7 |
| Ankara | 86 | 7 | 8 | 10 | %8,1 | %29,1 |
| İstanbul | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
| Kocaeli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 122 | 8 | 9 | 14 | %6,6 | %25,4 |
| Çim · Normal | 79 | 10 | 10 | 7 | %12,7 | %34,2 |
| Kum · Islak | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 2 | 1 | 0/3 | 3/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Çim · Ağır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 47 | 5 | 4 | 8 | %10,6 | %36,2 |
| 1201–1600 m | 124 | 14 | 18 | 12 | %11,3 | %35,5 |
| 1601–2000 m | 48 | 1 | 1 | 4 | %2,1 | %12,5 |
| 2001+ m | 16 | 2 | 0 | 2 | %12,5* | %25,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 139 | 15 | 13 | 16 | %10,8 | %31,7 |
| Arap | 96 | 7 | 10 | 10 | %7,3 | %28,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 82 | 10 | 7 | 12 | %12,2 | %35,4 |
| Maiden | 74 | 8 | 9 | 5 | %10,8 | %29,7 |
| Handikap | 56 | 4 | 5 | 8 | %7,1 | %30,4 |
| KV-7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-8 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2024 | Adana | Şartlı 3 | 1300 Çim | Miraculous | İ. Göçer | 3/9 | 4,15 |
| 29.09.2024 | Adana | Şartlı 19 | 1300 Çim | Feres | İ. Göçer | 8/12 | 5,95 |
| 08.09.2024 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | Feres | M. Kıyak | 4/12 | 9,10 |
| 08.09.2024 | Adana | Şartlı 1 | 1200 Çim | Miraculous | İ. Göçer | 1/9 | 19,65 |
| 24.08.2024 | Ankara | Şartlı 19 | 1300 Kum | Feres | A. Sözen | 3/11 | 12,40 |
| 10.08.2024 | Ankara | Şartlı 3 | 1500 Kum | Feres | E. Sincan | 9/11 | 82,90 |
| 27.07.2024 | Ankara | Maiden | 1900 Çim | Feres | E. Sincan | 7/15 | 50,85 |
| 09.07.2024 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Feres | E. Sincan | 9/13 | 46,00 |
| 29.06.2024 | Ankara | KV-7 | 1600 Çim | Tayyar Ali | E. Çankaya | 8/8 | 16,55 |
| 20.06.2024 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Kum | Prestij | M. Solmaz | 6/8 | 18,55 |
| 11.06.2024 | Ankara | Handikap 15 | 2100 Kum | Prestij | E. Çizik | 7/10 | 22,20 |
| 09.06.2024 | Adana | Şartlı 3 | 1200 Çim | Turalı | B. Kılınç | 5/10 | 3,50 |
| 09.06.2024 | Adana | Şartlı 5 | 1200 Çim | Tayyar Ali | B. Kılınç | 2/7 | 2,30 |
| 04.06.2024 | Ankara | Şartlı 3 | 1500 Kum | Prestij | B. Kılınç | 8/12 | 26,95 |
| 26.05.2024 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Çim | Tayyar Ali | E. Çankaya | 1/11 | 2,95 |
| 21.05.2024 | Ankara | Şartlı 1 | 1100 Kum | Yağız Alim | B. Kılınç | 8/8 | 30,75 |
| 14.05.2024 | Ankara | Handikap 14 | 1400 Kum | Önü Açık | B. Kılınç | 2/11 | 7,75 |
| 09.05.2024 | Ankara | Şartlı 3 | 1400 Çim | Prestij | B. Kılınç | 6/9 | 31,90 |
| 05.05.2024 | Adana | Maiden | 1100 Çim | Turalı | B. Kılınç | 7/11 | 30,65 |
| 05.05.2024 | Adana | KV-6 | 1300 Çim | Tayyar Ali | B. Kılınç | 7/8 | 19,85 |
Sık sorulanlar
Mehmet Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Yıldırım'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.10.2024, Adana.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.