Antrenör
Ethem Yıldız
Ethem Yıldız'ın atları son 12 ayda 11 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (8 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ethem Yıldız antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 | – |
| Son 12 ay | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* | – |
| 2020'den bu yana | 26 | 2 | 4 | 3 | %7,7* | %34,6* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 20.07.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2025 | 15 | 1 | 3 | 2 | %6,7* | %40,0* |
| 2023 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| 2022 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| Elazığ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Şartlı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 13 | 2 | 3 | 2 | %15,4* | %53,8* |
| Diyarbakır | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Elazığ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 24 | 2 | 3 | 3 | %8,3* | %33,3* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| 1201–1600 m | 11 | 1 | 3 | 1 | %9,1* | %45,5* |
| 1601–2000 m | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 18 | 1 | 3 | 2 | %5,6* | %33,3* |
| Arap | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 13 | 2 | 3 | 2 | %15,4* | %53,8* |
| Şartlı | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Handikap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Cengiz | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| R. Doğan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| N. Altın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Doğan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Independence | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| Incidentally | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Çağdaşım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Mir Kartalı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Lord Of The Black | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2026 | Elazığ | Maiden | 1600 Kum | Incidentally | R. Doğan | 12/14 | 15,10 |
| 20.07.2026 | Elazığ | Maiden | 1600 Kum | Independence | R. Doğan | 13/14 | 11,40 |
| 24.12.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Çağdaşım | N. Altın | 7/11 | 37,15 |
| 22.12.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Independence | Y. Cengiz | 1/12 | 3,40 |
| 08.12.2025 | Şanlıurfa | Handikap 17 | 1400 Kum | Mir Kartalı | M. Doğan | 16/16 | 27,15 |
| 08.12.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Independence | Y. Cengiz | 2/11 | 2,10 |
| 24.11.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Incidentally | Y. Cengiz | 3/12 | 4,85 |
| 24.11.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Independence | Y. Cengiz | 2/13 | 7,50 |
| 17.11.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1200 Kum | Lord Of The Black | İ. Akyavuz | 4/14 | 8,80 |
| 15.11.2025 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Incidentally | Y. Cengiz | 4/8 | 1,70 |
| 10.11.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Independence | Y. Cengiz | 4/14 | 14,45 |
| 25.10.2025 | Diyarbakır | KV-6 | 1700 Kum | Lord Of The Black | Y. Cengiz | 10/14 | 36,15 |
| 25.10.2025 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Incidentally | Y. Cengiz | 2/9 | 2,25 |
| 20.10.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Independence | Y. Cengiz | 10/13 | 33,85 |
| 04.10.2025 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Independence | İ. Akyavuz | 6/9 | 6,60 |
| 04.10.2025 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Incidentally | M. Doğan | 3/9 | 11,45 |
| 15.09.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Independence | F. Yardımcı | 6/9 | 5,35 |
| 04.01.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | For You Poyraz | Y. Cengiz | 1/11 | 2,20 |
| 26.12.2022 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | For You Poyraz | Y. Cengiz | 2/12 | 7,50 |
| 20.12.2022 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1700 Kum | Flamboyant | M. Şakir | 6/6 | 7,95 |
Sık sorulanlar
Ethem Yıldız bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 2 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ethem Yıldız'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 20.07.2026, Elazığ.
Ethem Yıldız en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 8 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.