Antrenör
Erol Mutlu
Erol Mutlu'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Erol Mutlu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 37 | 6 | 4 | 6 | %16,2 | %43,2 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 18.01.2024, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2021 | 12 | 2 | 2 | 1 | %16,7* | %41,7* |
| 2020 | 23 | 4 | 2 | 5 | %17,4* | %47,8* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| Bursa | 12 | 3 | 3 | 1 | %25,0* | %58,3* |
| İstanbul | 12 | 2 | 1 | 4 | %16,7* | %58,3* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| Çim · Normal | 9 | 3 | 2 | 1 | 3/9 | 6/9 |
| Sentetik · Normal | 9 | 2 | 1 | 3 | 2/9 | 6/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| 1201–1600 m | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| 1601–2000 m | 13 | 3 | 1 | 4 | %23,1* | %61,5* |
| 2001+ m | 8 | 1 | 3 | 1 | 1/8 | 5/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 35 | 6 | 4 | 6 | %17,1 | %45,7 |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 19 | 4 | 2 | 6 | %21,1* | %63,2* |
| Maiden | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Şartlı | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2024 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Şabze | H. Gökçe | 10/10 | 80,00 |
| 28.12.2023 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1400 Kum | Şabze | S. İpek | 8/8 | 31,00 |
| 05.07.2021 | Bursa | KV-8 | 2000 Çim | Kızıl Yağız | A. İnci | 5/6 | 32,35 |
| 30.06.2021 | İstanbul | Handikap 14 | 1300 Çim | Beratım | M. Çelik | 6/12 | 5,25 |
| 14.06.2021 | Bursa | Şartlı 5 | 2000 Kum | Kızıl Yağız | A. İnci | 5/6 | 7,75 |
| 09.06.2021 | İstanbul | Handikap 22 | 2100 Sentetik | Kızıl Yağız | H. Çizik | 7/8 | 10,35 |
| 30.05.2021 | İstanbul | Şartlı 5 | 1600 Çim | Kızıl Yağız | F. Yüksel | 5/7 | 19,90 |
| 14.05.2021 | Bursa | KV-6 | 2200 Çim | Kızıl Yağız | F. Yüksel | 2/10 | 15,00 |
| 02.05.2021 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Sentetik | Kızıl Yağız | F. Yüksel | 5/7 | 7,05 |
| 07.04.2021 | İstanbul | Handikap 22 | 2100 Sentetik | Kızıl Yağız | F. Yüksel | 3/7 | 3,85 |
| 20.03.2021 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Kızıl Yağız | A. Sözen | 1/9 | 7,75 |
| 06.03.2021 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Kızıl Yağız | F. Yüksel | 1/8 | 3,35 |
| 17.02.2021 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Sentetik | Kızıl Yağız | F. Yüksel | 2/11 | 18,60 |
| 02.02.2021 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Kızıl Yağız | F. Arslan | 8/8 | 44,85 |
| 25.12.2020 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Kızıl Yağız | F. Yüksel | 5/7 | 11,95 |
| 11.12.2020 | İstanbul | Handikap 17 | 2000 Sentetik | Kızıl Yağız | H. Çizik | 3/6 | 3,25 |
| 04.12.2020 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Kızıl Yağız | M. Kaya | 3/9 | 16,95 |
| 20.11.2020 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Kızıl Yağız | M. Kaya | 3/10 | 10,35 |
| 13.11.2020 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Çim | Kızıl Yağız | K. Tokaçoğlu | 5/11 | 3,90 |
| 30.10.2020 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Çim | Kızıl Yağız | F. Arslan | 3/11 | 3,75 |
Sık sorulanlar
Erol Mutlu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Erol Mutlu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 18.01.2024, Kocaeli.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.