Antrenör
Engin Bekiroğulları
Engin Bekiroğulları'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Engin Bekiroğulları antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 18 | 9 | 2 | 0 | %50,0* | %61,1* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 09.11.2023, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| 2022 | 5 | 3 | 1 | 0 | 3/5 | 4/5 |
| 2021 | 7 | 4 | 0 | 0 | 4/7 | 4/7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 7 | 3 | 2 | 0 | 3/7 | 5/7 |
| Ankara | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Adana | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Bursa | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 9 | 3 | 0 | 0 | 3/9 | 3/9 |
| Sentetik · Normal | 5 | 2 | 2 | 0 | 2/5 | 4/5 |
| Kum · Normal | 3 | 3 | 0 | 0 | 3/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| 1201–1600 m | 10 | 6 | 2 | 0 | %60,0* | %80,0* |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2001+ m | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 14 | 7 | 2 | 0 | %50,0* | %64,3* |
| Arap | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| G | 4 | 3 | 0 | 0 | 3/4 | 3/4 |
| A | 3 | 3 | 0 | 0 | 3/3 | 3/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2023 | Ankara | KV-7 | 1200 Çim | Expectancy | G. Kocakaya | 4/7 | 1,95 |
| 02.09.2023 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | First Love | U. Temur | 6/8 | 2,00 |
| 30.08.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | John Abruzzi | V. Abiş | 2/8 | 1,80 |
| 25.08.2023 | Bursa | G 3 | 1400 Kum | Regardless | A. Kurşun | 1/10 | 1,30 |
| 24.06.2023 | Ankara | A 3 | 1500 Kum | Regardless | A. Kurşun | 1/6 | 1,60 |
| 24.06.2023 | Ankara | Şartlı 5 | 1200 Çim | Cansucan | A. Kurşun | 5/6 | 5,35 |
| 05.10.2022 | İstanbul | KV-8 | 1600 Çim | Potoğlu | A. Kurşun | 1/9 | 2,75 |
| 26.08.2022 | Bursa | G 3 | 1400 Kum | Regardless | A. Kurşun | 1/7 | 2,90 |
| 10.07.2022 | İstanbul | G 3 | 1200 Sentetik | Berkenin Kızı | G. Kocakaya | 1/11 | 2,20 |
| 10.07.2022 | İstanbul | G 1 | 1500 Sentetik | Regardless | V. Abiş | 6/6 | 4,20 |
| 10.07.2022 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Clarice Starling | N. Demir | 2/12 | 53,20 |
| 13.11.2021 | Ankara | A 3 | 1200 Çim | Panegea | A. Sözen | 1/6 | 2,40 |
| 31.10.2021 | Adana | Handikap 16 | 2000 Çim | Win The Race | M. Çelik | 9/12 | 2,90 |
| 17.10.2021 | Adana | KV-7 | 1200 Çim | Güvendik | K. Tokaçoğlu | 4/8 | 4,85 |
| 17.10.2021 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Çim | Pitane | K. Tokaçoğlu | 1/9 | 2,80 |
| 17.10.2021 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Çim | Baby Face | K. Tokaçoğlu | 1/8 | 1,05 |
| 16.07.2021 | İstanbul | A 3 | 1500 Sentetik | Regardless | S. Boyraz | 1/7 | 1,85 |
| 16.07.2021 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Ezerdöver | M. Çelik | 5/12 | 4,65 |
Sık sorulanlar
Engin Bekiroğulları bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Engin Bekiroğulları'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 09.11.2023, Ankara.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.