Antrenör
Burhan Aktaş
Burhan Aktaş'ın atları son 12 ayda 21 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (17 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Burhan Aktaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 19 | 2 | 1 | 2 | %10,5* | %26,3* | – |
| Son 12 ay | 21 | 3 | 1 | 2 | %14,3* | %28,6* | – |
| 2020'den bu yana | 42 | 5 | 1 | 3 | %11,9 | %21,4 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 19 | 2 | 1 | 2 | %10,5* | %26,3* |
| 2025 | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2022 | 17 | 1 | 0 | 0 | %5,9* | %5,9* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 17 | 2 | 1 | 0 | %11,8* | %17,6* |
| Bursa | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 16 | 2 | 1 | 0 | %12,5* | %18,8* |
| Çim · Normal | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| 1201–1600 m | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| Arap | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Maiden | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Satış | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 31 | 3 | 1 | 0 | %9,7 | %12,9 |
| Bursa | 11 | 2 | 0 | 3 | %18,2* | %45,5* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 29 | 4 | 1 | 0 | %13,8* | %17,2* |
| Çim · Normal | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 2 | 1 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| 1201–1600 m | 18 | 3 | 0 | 2 | %16,7* | %27,8* |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 23 | 2 | 1 | 2 | %8,7* | %21,7* |
| Arap | 19 | 3 | 0 | 1 | %15,8* | %21,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
| Maiden | 15 | 3 | 1 | 1 | %20,0* | %33,3* |
| Handikap | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Satış | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Akşın | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Ö. Özen | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| B. Bülbül | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Bilgin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| H. Şimşek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| N. Avci | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| O. Kızıldaş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| F. Sansar | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Beauty Alya | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| Çerkes Enver | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Canfeza | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Beauty Alya | Ö. Özen | 5/5 | 11,70 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Beauty Alya | B. Bülbül | 4/6 | 12,95 |
| 09.10.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Çim | Beauty Alya | N. Avci | 1/7 | 1,65 |
| 01.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Beauty Alya | B. Bülbül | 4/5 | 9,90 |
| 21.09.2026 | Bursa | Satış 2 | 1500 Çim | Beauty Alya | B. Bülbül | 3/5 | 8,85 |
| 29.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Beauty Alya | S. Akşın | 6/7 | 17,40 |
| 23.08.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Çerkes Enver | S. Akşın | 4/10 | 25,25 |
| 17.08.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Çim | Beauty Alya | Ö. Özen | 3/8 | 18,20 |
| 16.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Çerkes Enver | Ö. Özen | 5/9 | 26,90 |
| 03.08.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Çim | Çerkes Enver | M. Bilgin | 6/8 | 20,55 |
| 26.07.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Canfeza | H. Şimşek | 20/20 | 68,65 |
| 26.07.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Beauty Alya | Ö. Özen | 4/6 | 4,25 |
| 19.07.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Beauty Alya | S. Akşın | 6/6 | 9,00 |
| 04.07.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Çerkes Enver | S. Akşın | 4/5 | 13,45 |
| 30.05.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Beauty Alya | M. Bilgin | 1/7 | 1,30 |
| 21.05.2026 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Canfeza | S. Akşın | 13/15 | 43,00 |
| 21.05.2026 | İzmir | Maiden | 1000 Kum | Beauty Alya | S. Akşın | 2/7 | 11,35 |
| 09.05.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1000 Kum | Beauty Alya | H. Şimşek | 4/6 | 14,85 |
| 16.04.2026 | İzmir | Maiden | 1000 Kum | Çerkes Enver | S. Akşın | 4/8 | 20,00 |
| 04.12.2025 | İzmir | Handikap 13 | 1600 Kum | Canfeza | O. Kızıldaş | 9/10 | 14,60 |
Sık sorulanlar
Burhan Aktaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 19 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Burhan Aktaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.10.2026, İzmir.
Burhan Aktaş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 17 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.