Antrenör
Aydın Güven Gönültaş
Aydın Güven Gönültaş'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Aydın Güven Gönültaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 346 | 58 | 42 | 47 | %16,8 | %42,5 | −%25,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 30.12.2023, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 153 | 23 | 19 | 27 | %15,0 | %45,1 |
| 2022 | 107 | 20 | 13 | 13 | %18,7 | %43,0 |
| 2021 | 86 | 15 | 10 | 7 | %17,4 | %37,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 279 | 43 | 33 | 36 | %15,4 | %40,1 |
| Kocaeli | 28 | 8 | 1 | 5 | %28,6* | %50,0* |
| Bursa | 24 | 5 | 5 | 4 | %20,8* | %58,3* |
| İzmir | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Ankara | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 178 | 31 | 20 | 24 | %17,4 | %42,1 |
| Çim · Normal | 97 | 11 | 13 | 9 | %11,3 | %34,0 |
| Kum · Normal | 39 | 10 | 6 | 7 | %25,6 | %59,0 |
| Çim · Yumuşak | 11 | 2 | 1 | 2 | %18,2* | %45,5* |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 39 | 8 | 4 | 9 | %20,5 | %53,8 |
| 1201–1600 m | 191 | 26 | 25 | 24 | %13,6 | %39,3 |
| 1601–2000 m | 70 | 16 | 5 | 8 | %22,9 | %41,4 |
| 2001+ m | 46 | 8 | 8 | 6 | %17,4 | %47,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 178 | 36 | 21 | 23 | %20,2 | %44,9 |
| İngiliz | 168 | 22 | 21 | 24 | %13,1 | %39,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 104 | 16 | 16 | 16 | %15,4 | %46,2 |
| Şartlı | 104 | 22 | 13 | 13 | %21,2 | %46,2 |
| Maiden | 55 | 8 | 2 | 5 | %14,5 | %27,3 |
| G | 31 | 2 | 6 | 4 | %6,5 | %38,7 |
| KV-7 | 16 | 3 | 1 | 4 | %18,8* | %50,0* |
| KV-8 | 12 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %41,7* |
| Satış | 10 | 3 | 1 | 1 | %30,0* | %50,0* |
| KV-6 | 9 | 3 | 0 | 0 | 3/9 | 3/9 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Korfalı | G. Özçelik | 10/10 | 55,35 |
| 30.12.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Kral Dayı | Ö. Yıldırım | 5/10 | 6,80 |
| 27.12.2023 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Toygarım | Ö. Yıldırım | 4/6 | 2,90 |
| 27.12.2023 | İstanbul | Handikap 14 | 1500 Sentetik | Kalishiva | E. Çizik | 3/8 | 5,80 |
| 23.12.2023 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Light Of Liberty | A. Yıldız | 2/11 | 3,00 |
| 23.12.2023 | İstanbul | KV-6 | 2000 Sentetik | Fış Fış | Ö. Yıldırım | 1/7 | 2,25 |
| 20.12.2023 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Oytun | G. Bektaş | 10/12 | 8,45 |
| 09.12.2023 | İstanbul | Maiden/Satış | 1400 Sentetik | Korfalı | G. Özçelik | 4/11 | 42,90 |
| 06.12.2023 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Kalishiva | E. Çizik | 1/13 | 2,40 |
| 06.12.2023 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Light Of Liberty | A. Yıldız | 2/13 | 69,30 |
| 06.12.2023 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Memolito | Ö. Yıldırım | 1/9 | 1,30 |
| 06.12.2023 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Bandırmalı | M. Bilgin | 9/9 | 18,05 |
| 02.12.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Korfalı | A. Yıldız | 6/8 | 56,35 |
| 25.11.2023 | İstanbul | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Fış Fış | Ö. Yıldırım | 1/9 | 1,35 |
| 22.11.2023 | İstanbul | KV-6 | 1500 Sentetik | Perfect Flight | M. Bilgin | 6/6 | 23,65 |
| 18.11.2023 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Toygarım | Ö. Yıldırım | 1/12 | 2,40 |
| 18.11.2023 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | My Lion Boy | A. Aslan | 3/12 | 17,40 |
| 12.11.2023 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Fış Fış | Ö. Yıldırım | 2/10 | 2,20 |
| 10.11.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Kalishiva | E. Çizik | 5/9 | 12,25 |
| 05.11.2023 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Kral Dayı | G. Kocakaya | 3/6 | 3,65 |
Sık sorulanlar
Aydın Güven Gönültaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Aydın Güven Gönültaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 30.12.2023, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.