Jokey
İsa Yıldırım
İsa Yıldırım son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İsa Yıldırım jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 309 | 7 | 19 | 13 | %2,3 | %12,6 | −%75,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 23.09.2025, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %8,0* |
| 2024 | 94 | 3 | 8 | 5 | %3,2 | %17,0 |
| 2023 | 55 | 1 | 1 | 0 | %1,8 | %3,6 |
| 2022 | 69 | 2 | 5 | 2 | %2,9 | %13,0 |
| 2021 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2020 | 64 | 1 | 4 | 5 | %1,6 | %15,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 104 | 2 | 8 | 4 | %1,9 | %13,5 |
| Kocaeli | 60 | 1 | 5 | 5 | %1,7 | %18,3 |
| Şanlıurfa | 42 | 0 | 2 | 2 | %0,0 | %9,5 |
| Diyarbakır | 39 | 1 | 3 | 0 | %2,6 | %10,3 |
| İzmir | 21 | 1 | 0 | 1 | %4,8* | %9,5* |
| Ankara | 18 | 1 | 0 | 0 | %5,6* | %5,6* |
| Elazığ | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* |
| İstanbul | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 188 | 3 | 15 | 11 | %1,6 | %15,4 |
| Sentetik · Normal | 56 | 1 | 3 | 1 | %1,8 | %8,9 |
| Çim · Normal | 25 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,0* |
| Kum · Nemli | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* |
| Kum · Islak | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Sentetik · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 64 | 3 | 2 | 2 | %4,7 | %10,9 |
| 1201–1600 m | 108 | 1 | 8 | 3 | %0,9 | %11,1 |
| 1601–2000 m | 102 | 2 | 9 | 4 | %2,0 | %14,7 |
| 2001+ m | 35 | 1 | 0 | 4 | %2,9 | %14,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 161 | 5 | 6 | 7 | %3,1 | %11,2 |
| Arap | 148 | 2 | 13 | 6 | %1,4 | %14,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2025 | Kocaeli | Şartlı 3 | 2000 Kum | Son Başak | M. Altın | 3/8 | 20,35 |
| 25.02.2025 | Antalya | Handikap 14 | 1400 Sentetik | Hüradam | M. Altın | 11/18 | 49,80 |
| 25.02.2025 | Antalya | Maiden | 2000 Sentetik | Chao Bebe | İ. Sayıs | 7/10 | 60,45 |
| 25.02.2025 | Antalya | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Minas Anor | H. Karabulut | 12/12 | 71,85 |
| 20.02.2025 | Antalya | Handikap 16 | 2100 Kum | Ribando | İ. Sayıs | 7/12 | 33,10 |
| 13.02.2025 | Antalya | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Zeren Hatun | İ. Sayıs | 13/13 | 35,45 |
| 13.02.2025 | Antalya | Şartlı 3 | 1600 Sentetik | Şekermen | H. Karabulut | 8/12 | 35,15 |
| 07.02.2025 | Antalya | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Zeren Hatun | İ. Sayıs | 8/8 | 53,05 |
| 06.02.2025 | Antalya | Handikap 14 | 2100 Sentetik | Difference Maker | K. Korkmaz | 9/12 | 2,95 |
| 04.02.2025 | Antalya | Maiden | 2000 Kum | Matır Han | İ. Sayıs | 6/7 | 21,40 |
| 30.01.2025 | Antalya | Şartlı 4 | 1700 Sentetik | Lord Of Secrets | Y. Polat | 10/10 | 40,35 |
| 28.01.2025 | Antalya | Handikap 14 | 1700 Sentetik | Şekermen | H. Karabulut | 14/17 | 9,85 |
| 23.01.2025 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Kum | Bakırınoğlu | H. Kaya | 2/7 | 4,85 |
| 21.01.2025 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Saha Yakut | H. Kaya | 7/12 | 25,55 |
| 21.01.2025 | Antalya | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Duyguela | İ. Sayıs | –/11 | 55,85 |
| 16.01.2025 | Antalya | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | Şekermen | H. Karabulut | 8/13 | 89,95 |
| 14.01.2025 | Antalya | Handikap 16 | 2200 Sentetik | Müttefik | H. Uysal | 12/12 | 11,70 |
| 14.01.2025 | Antalya | Maiden | 1400 Sentetik | Saha Yakut | H. Kaya | 4/10 | 13,70 |
| 09.01.2025 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Kum | Yürek Kızı | Ö. Altın | 7/18 | 10,10 |
| 09.01.2025 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Necibsin | İ. Sayıs | 8/9 | 35,40 |
Sık sorulanlar
İsa Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İsa Yıldırım bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 23.09.2025, Kocaeli.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.