İngiliz · 5 yaş · doru aygır
Taşkayalar
ROCKMASTER (IRE) – HUZANA (GB) (PIVOTAL (GB)) · Antrenör M. Yıldırım · Sahip Mustafa Taşkaya
Kariyer özeti (2020'den bu yana)
Koşu
33
Birincilik
11
İlk 3
%75,8
Kazanç
₺2.098.425
HP
87
2020'den bu yana. Kazanç: koşunun ikramiye tablosunda dereceye düşen pay (sahip primleri hariç).
Form
Son 6 derece soldan eskiye; KGS son koşudan bu yana geçen gün.
411314KGS 461En uzun ara 240 gün
Orijin (pedigri)
Baba, anne ve annenin babası.
Pist ve mesafe uyumu
Birincilik / koşu, 2020'den bu yana.
| Pist | ≤1300 m | 1400–1700 | 1800–2100 | 2200+ | Toplam |
|---|---|---|---|---|---|
| Kum | 1/5 | 2/8 | 8/20 | – | 11/33 |
Koşu geçmişi
| Tarih | Şehir | Mesafe | Pist | Cins | Sıra | Derece | Jokey | Kilo | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.08.25 | Elazığ | 1600 | Kum | Şartlı 2 | 4/10 | 1.46.17 | A. Akdemir | 60 | 3,20 |
| 11.06.25 | Elazığ | 1900 | Kum | Şartlı 2 | 1/13 | 2.09.45 | M. Taşkaya | 57 | 2,15 |
| 03.03.25 | Şanlıurfa | 2000 | Kum | Şartlı 5 | 3/13 | 2.16.42 | A. Akdemir | 56 | 2,60 |
| 11.12.24 | Şanlıurfa | 2000 | Kum | KV-8 | 1/12 | 2.21.18 | A. Akdemir | 58 | 5,15 |
| 25.11.24 | Şanlıurfa | 1700 | Kum | KV-6 | 1/15 | 1.58.73 | F. Yardımcı | 62 | 8,35 |
| 02.11.24 | Diyarbakır | 1700 | Kum | KV-6 | 4/10 | 1.58.16 | M. Taşkaya | 62 | 6,85 |
| 28.09.24 | Diyarbakır | 2000 | Kum | KV-9 | 6/14 | 2.25.72 | M. Taşkaya | 60 | 8,35 |
| 02.09.24 | Elazığ | 1900 | Kum | KV-9 | 2/12 | 2.06.86 | M. Taşkaya | 60 | 3,60 |
| 14.08.24 | Elazığ | 1900 | Kum | Şartlı 5 | 1/12 | 2.07.42 | M. Taşkaya | 60 | 2,30 |
| 15.07.24 | Elazığ | 1800 | Kum · Nemli | KV-6 | 2/10 | 2.00.71 | M. Taşkaya | 58 | 3,05 |
| 03.07.24 | Elazığ | 1900 | Kum | Şartlı 4 | 2/9 | 2.11.41 | M. Taşkaya | 60 | 1,75 |
| 19.06.24 | Elazığ | 2000 | Kum | KV-7 | 2/12 | 2.16.96 | M. Taşkaya | 55 | 3,90 |
| 29.05.24 | Elazığ | 1600 | Kum | Şartlı 4 | 2/9 | 1.48.32 | M. Taşkaya | 55 | 2,45 |
| 22.05.24 | Elazığ | 1900 | Kum | Şartlı 4 | 2/10 | 2.12.16 | M. Taşkaya | 55 | 2,35 |
| 24.04.24 | Elazığ | 1900 | Kum | Şartlı 3 | 2/10 | 2.14.23 | M. Taşkaya | 55 | 4,80 |
| 28.08.23 | Elazığ | 1900 | Kum | A 3 | 3/14 | 2.10.90 | M. Taşkaya | 55,5 | 3,45 |
| 17.07.23 | Elazığ | 2000 | Kum | KV-7 | 1/7 | 2.18.64 | M. Taşkaya | 58 | 1,75 |
| 05.07.23 | Elazığ | 1900 | Kum | Handikap 16 | 1/5 | 2.12.81 | M. Taşkaya | 61 | 2,45 |
| 21.06.23 | Elazığ | 1900 | Kum | Şartlı 4 | 1/7 | 2.11.99 | M. Taşkaya | 60 | 2,60 |
| 14.06.23 | Elazığ | 2000 | Kum | Handikap 15 | 3/8 | 2.22.46 | M. Taşkaya | 60 | 2,15 |
| 31.05.23 | Elazığ | 2000 | Kum | Şartlı 5 | 2/6 | 2.18.41 | M. Taşkaya | 58 | 2,50 |
| 10.05.23 | Elazığ | 2000 | Kum | Şartlı 4 | 1/5 | 2.19.37 | M. Taşkaya | 56 | 1,50 |
| 26.04.23 | Elazığ | 1900 | Kum | Handikap 15 | 1/7 | 2.13.77 | B. Sarıdal | 52,5 | 3,35 |
| 12.04.23 | Elazığ | 1800 | Kum · Sulu | Şartlı 3 | 2/6 | 2.06.43 | H. Altunkılıç | 55 | 11,25 |
| 28.02.23 | Antalya | 1400 | Kum | Handikap 14 | 7/7 | 1.33.61 | Ç. Canpolat | 54 | 29,05 |
| 09.11.22 | Elazığ | 1600 | Kum · Sulu | Şartlı 4 | 6/9 | 1.48.41 | M. Taşkaya | 60 | 5,00 |
| 26.10.22 | Elazığ | 1500 | Kum · Islak | Şartlı 5 | 4/8 | 1.40.26 | M. Taşkaya | 57 | 2,90 |
| 09.10.22 | Elazığ | 1500 | Kum | Handikap 13 | 1/10 | 1.40.96 | M. Taşkaya | 57 | 4,45 |
| 19.09.22 | Elazığ | 1200 | Kum | Handikap 14 | 5/7 | 1.20.26 | B. Bektaş | 53 | 4,45 |
| 05.09.22 | Elazığ | 1200 | Kum | Şartlı 5 | 7/12 | 1.19.77 | M. Taşkaya | 57 | 13,35 |
| 24.08.22 | Elazığ | 1200 | Kum | Maiden | 1/10 | 1.20.60 | M. Taşkaya | 57 | 2,40 |
| 10.08.22 | Elazığ | 1200 | Kum | Maiden | 3/10 | 1.21.11 | M. Taşkaya | 57 | 2,00 |
| 20.07.22 | Elazığ | 1200 | Kum | Maiden | 2/8 | 1.22.42 | M. Taşkaya | 57 | 8,80 |
2020 öncesi koşular ve koşu videoları için TJK. Resmi bilgi için TJK esastır.