Antrenör
Selçuk Taşbek
Selçuk Taşbek'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Selçuk Taşbek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 377 | 43 | 48 | 42 | %11,4 | %35,3 | −%62,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 20.12.2023, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 102 | 9 | 11 | 7 | %8,8 | %26,5 |
| 2022 | 84 | 8 | 8 | 10 | %9,5 | %31,0 |
| 2021 | 125 | 16 | 18 | 19 | %12,8 | %42,4 |
| 2020 | 66 | 10 | 11 | 6 | %15,2 | %40,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 366 | 42 | 47 | 42 | %11,5 | %35,8 |
| Kocaeli | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Ankara | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 161 | 20 | 15 | 13 | %12,4 | %29,8 |
| Çim · Normal | 156 | 16 | 21 | 24 | %10,3 | %39,1 |
| Çim · Çok Yumuşak | 21 | 1 | 7 | 1 | %4,8* | %42,9* |
| Çim · Yumuşak | 18 | 3 | 3 | 1 | %16,7* | %38,9* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 3 | 1 | 2 | 3/9 | 6/9 |
| Kum · Normal | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 86 | 12 | 11 | 9 | %14,0 | %37,2 |
| 1201–1600 m | 213 | 22 | 29 | 25 | %10,3 | %35,7 |
| 1601–2000 m | 47 | 3 | 5 | 4 | %6,4 | %25,5 |
| 2001+ m | 31 | 6 | 3 | 4 | %19,4 | %41,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 343 | 42 | 44 | 41 | %12,2 | %37,0 |
| Arap | 34 | 1 | 4 | 1 | %2,9 | %17,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 105 | 14 | 14 | 20 | %13,3 | %45,7 |
| Handikap | 84 | 10 | 12 | 9 | %11,9 | %36,9 |
| Maiden | 82 | 6 | 6 | 2 | %7,3 | %17,1 |
| G | 29 | 3 | 5 | 3 | %10,3* | %37,9* |
| KV-8 | 20 | 2 | 3 | 4 | %10,0* | %45,0* |
| Satış | 20 | 2 | 2 | 1 | %10,0* | %25,0* |
| KV-7 | 12 | 3 | 4 | 1 | %25,0* | %66,7* |
| KV-9 | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| KV-6 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| A | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| KV-18 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2023 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Proteus | V. Abiş | 3/8 | 2,45 |
| 02.12.2023 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Sentetik | Proteus | V. Abiş | 1/6 | 2,25 |
| 12.11.2023 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Proteus | G. Kocakaya | 1/7 | 5,20 |
| 10.11.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Dea Fortuna | M. Çelik | 6/10 | 18,15 |
| 10.11.2023 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Subutaı | H. Karataş | 5/8 | 6,15 |
| 29.10.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Çim | Proteus | G. Kocakaya | 5/9 | 5,30 |
| 22.10.2023 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Dea Fortuna | A. Çelik | 6/12 | 21,95 |
| 22.10.2023 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Toro Rosso | A. Kaçmaz | 2/6 | 6,30 |
| 18.10.2023 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Çim | Appassionata | A. Kaçmaz | 9/13 | 20,00 |
| 13.10.2023 | İstanbul | KV-7 | 1400 Çim | Subutaı | M. Akyavuz | 5/7 | 11,95 |
| 11.10.2023 | İstanbul | Satış 3 | 2000 Sentetik | Marcus | A. Kaçmaz | 1/10 | 1,95 |
| 08.10.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Cisterna Basilica | V. Abiş | 8/12 | 16,45 |
| 08.10.2023 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Çim | Toro Rosso | A. Kaçmaz | 4/9 | 3,60 |
| 04.10.2023 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Marcus | V. Abiş | 4/7 | 3,80 |
| 04.10.2023 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Appassionata | V. Abiş | 6/8 | 4,05 |
| 04.10.2023 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Dea Fortuna | G. Kocakaya | 7/10 | 6,15 |
| 01.10.2023 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Proteus | G. Kocakaya | 4/7 | 2,30 |
| 29.09.2023 | İstanbul | KV-9 | 1500 Sentetik | Subutaı | M. Akyavuz | 5/6 | 13,35 |
| 29.09.2023 | İstanbul | Şartlı 4 | 2400 Sentetik | Toro Rosso | V. Abiş | 5/6 | 1,95 |
| 27.09.2023 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Cisterna Basilica | V. Abiş | 5/6 | 7,00 |
Sık sorulanlar
Selçuk Taşbek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Selçuk Taşbek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 20.12.2023, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.