Antrenör
Murat Çam
Murat Çam'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Murat Çam antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 37 | 3 | 5 | 3 | %8,1 | %29,7 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 20.12.2021, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 31 | 3 | 3 | 2 | %9,7 | %25,8 |
| 2020 | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 30 | 3 | 2 | 1 | %10,0 | %20,0 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 2 | 1 | 0/3 | 3/3 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| İzmir | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 15 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %26,7* |
| Çim · Normal | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 13 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %23,1* |
| 1601–2000 m | 21 | 1 | 3 | 2 | %4,8* | %28,6* |
| 2001+ m | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 24 | 3 | 3 | 1 | %12,5* | %29,2* |
| Arap | 13 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %30,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 17 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %23,5* |
| Handikap | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Şartlı | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2021 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | Sweety Bella | M. Akın | 4/8 | 3,10 |
| 06.12.2021 | Bursa | Handikap 16 | 1900 Kum | Sweety Bella | O. Atmaca | 7/9 | 5,10 |
| 22.11.2021 | Bursa | Handikap 15 | 1900 Kum | Sweety Bella | M. Bilgin | 2/14 | 6,35 |
| 05.11.2021 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Sweety Bella | M. Bilgin | 1/13 | 7,25 |
| 29.10.2021 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Çim | Sweety Bella | M. Bilgin | 1/18 | 11,35 |
| 18.10.2021 | Bursa | Şartlı 3 | 2200 Kum | Sweety Bella | M. Bilgin | 1/12 | 7,45 |
| 15.10.2021 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Nizipli Güzel | M. Bağ | 4/12 | 25,40 |
| 15.10.2021 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Aksi Seda | M. Bağ | 7/11 | 36,55 |
| 08.10.2021 | Bursa | Şartlı 3 | 2000 Çim | Sweety Bella | M. Bilgin | 4/12 | 31,25 |
| 27.09.2021 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Sweety Bella | F. Arslan | 8/20 | 10,95 |
| 24.09.2021 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Çim | Aksi Seda | H. Kaplan | 7/13 | 19,70 |
| 20.09.2021 | Bursa | Şartlı 19 | 1800 Çim | Sweety Bella | F. Arslan | 5/20 | 38,65 |
| 06.09.2021 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Sweety Bella | E. Ökten | 8/11 | 24,00 |
| 30.08.2021 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Sweety Bella | S. İpek | 7/16 | 5,05 |
| 09.08.2021 | Bursa | Maiden | 2000 Çim | Sweety Bella | S. İpek | 4/15 | 4,90 |
| 06.08.2021 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Son Kral | M. Akyavuz | 6/12 | 14,20 |
| 06.08.2021 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Abjar | H. Çizik | 3/11 | 7,45 |
| 29.07.2021 | Kocaeli | Maiden | 1700 Kum | Sweety Bella | S. İpek | 2/12 | 8,15 |
| 09.07.2021 | Bursa | Maiden | 1700 Çim | Sweety Bella | S. İpek | 2/14 | 5,00 |
| 21.06.2021 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Sweety Bella | S. İpek | 5/19 | 12,10 |
Sık sorulanlar
Murat Çam bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Murat Çam'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 20.12.2021, Bursa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.