Antrenör
Mehmet Demir
Mehmet Demir'ın atları son 12 ayda 4 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (4 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Demir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 | – |
| Son 12 ay | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 | – |
| 2020'den bu yana | 33 | 8 | 3 | 5 | %24,2 | %48,5 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.07.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2024 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| 2023 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 2021 | 18 | 7 | 2 | 1 | %38,9* | %55,6* |
| 2020 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 21 | 3 | 2 | 3 | %14,3* | %38,1* |
| Ankara | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Bursa | 4 | 3 | 0 | 0 | 3/4 | 3/4 |
| İzmir | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| Adana | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 15 | 2 | 1 | 2 | %13,3* | %33,3* |
| Sentetik · Normal | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| Kum · Normal | 5 | 4 | 0 | 0 | 4/5 | 4/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| 1201–1600 m | 16 | 5 | 2 | 2 | %31,3* | %56,3* |
| 1601–2000 m | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| 2001+ m | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 20 | 4 | 2 | 4 | %20,0* | %50,0* |
| Arap | 13 | 4 | 1 | 1 | %30,8* | %46,2* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G | 14 | 3 | 0 | 1 | %21,4* | %28,6* |
| Şartlı | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| A | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Maiden | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Magic Weapon | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Mucho Bueno | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Joyful Forever | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ballad King | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1400 Çim | Magic Weapon | A. Kurşun | 5/9 | 3,50 |
| 28.06.2026 | İstanbul | G 1 | 2400 Çim | Mucho Bueno | V. Abiş | 11/22 | 9,85 |
| 28.06.2026 | İstanbul | G 1 | 2400 Çim | Joyful Forever | S. Kaya | 15/22 | 21,45 |
| 28.06.2026 | İstanbul | G 1 | 2400 Çim | Ballad King | A. Sözen | 13/22 | 17,20 |
| 02.11.2024 | Ankara | G 1 | 1600 Çim | Kralkarınca | A. Sözen | 16/18 | 36,30 |
| 02.11.2024 | Ankara | G 1 | 2400 Çim | Age Of Fire | A. Çelik | 9/10 | 19,55 |
| 19.10.2024 | Ankara | G 1 | 1400 Kum | Kralkarınca | A. Sözen | 11/16 | 11,55 |
| 03.07.2024 | İstanbul | KV-8 | 1900 Çim | Age Of Fire | G. Kocakaya | 2/6 | 1,75 |
| 14.06.2024 | İstanbul | KV-7 | 1900 Çim | Age Of Fire | G. Kocakaya | 1/5 | 2,05 |
| 14.06.2024 | İstanbul | Şartlı 3 | 2000 Sentetik | Human Torch | G. Kocakaya | 3/7 | 2,45 |
| 05.07.2023 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | War Comander | G. Kocakaya | 3/6 | 1,80 |
| 19.05.2023 | İstanbul | G 1 | 2000 Sentetik | Avalanche | A. Kurşun | 6/10 | 31,35 |
| 26.12.2021 | İzmir | A 3 | 1600 Kum | Wardenclyffe | H. Karataş | 2/6 | 1,70 |
| 05.12.2021 | İzmir | KV-9 | 1200 Kum | Wardenclyffe | H. Karataş | 3/8 | 3,70 |
| 02.12.2021 | İzmir | G 3 | 1600 Kum | Karamustafa | H. Karataş | 1/7 | 1,80 |
| 12.11.2021 | Bursa | A 3 | 1400 Kum | Wardenclyffe | H. Karataş | 1/8 | 3,25 |
| 12.11.2021 | Bursa | A 2 | 1800 Kum | Long Runner | H. Karataş | 1/9 | 1,30 |
| 17.09.2021 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Battle Cry | A. Sözen | 6/12 | 4,65 |
| 17.09.2021 | İstanbul | G 1 | 1400 Çim | Aslıyüce | A. Sözen | 6/15 | 8,50 |
| 17.09.2021 | İstanbul | G 1 | 1400 Çim | Eshilal | H. Karataş | 5/15 | 8,50 |
Sık sorulanlar
Mehmet Demir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 4 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Demir'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.07.2026, İstanbul.
Mehmet Demir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 4 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.