Antrenör
Hidayet Nusret Derre
Hidayet Nusret Derre'ın atları son 12 ayda 1 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hidayet Nusret Derre antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| Son 12 ay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| 2020'den bu yana | 145 | 17 | 15 | 19 | %11,7 | %35,2 | −%53,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 21.03.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2025 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2024 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| 2023 | 14 | 2 | 2 | 2 | %14,3* | %42,9* |
| 2022 | 19 | 1 | 1 | 3 | %5,3* | %26,3* |
| 2021 | 57 | 5 | 8 | 8 | %8,8 | %36,8 |
| 2020 | 48 | 8 | 4 | 6 | %16,7 | %37,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 133 | 17 | 14 | 18 | %12,8 | %36,8 |
| Kocaeli | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 81 | 11 | 9 | 12 | %13,6 | %39,5 |
| Çim · Normal | 42 | 5 | 4 | 4 | %11,9 | %31,0 |
| Kum · Normal | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 19 | 1 | 1 | 3 | %5,3* | %26,3* |
| 1201–1600 m | 76 | 8 | 10 | 10 | %10,5 | %36,8 |
| 1601–2000 m | 32 | 4 | 1 | 6 | %12,5 | %34,4 |
| 2001+ m | 18 | 4 | 3 | 0 | %22,2* | %38,9* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 144 | 17 | 15 | 19 | %11,8 | %35,4 |
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 47 | 5 | 9 | 6 | %10,6 | %42,6 |
| Maiden | 43 | 4 | 3 | 6 | %9,3 | %30,2 |
| Handikap | 41 | 7 | 2 | 6 | %17,1 | %36,6 |
| KV-7 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Aktuğ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gümüş Şıvga | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Gümüş Şıvga | E. Aktuğ | 12/13 | 11,75 |
| 23.04.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Sky Authority | E. Aktuğ | 10/20 | 17,85 |
| 21.12.2024 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Sky Hunter | E. Aktuğ | 5/8 | 10,65 |
| 30.11.2024 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Sky Hunter | E. Aktuğ | 5/11 | 14,55 |
| 08.10.2024 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Sky Authority | M. Bilgin | 4/10 | 4,95 |
| 12.05.2024 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Sky Light | E. Aktuğ | 1/18 | 6,70 |
| 21.04.2024 | İstanbul | Şartlı 1 | 1500 Sentetik | Sky Light | E. Aktuğ | 4/12 | 19,45 |
| 22.10.2023 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Skydive | E. Aktuğ | 6/12 | 5,75 |
| 20.10.2023 | İstanbul | KV-9 | 1500 Sentetik | Iron Sky | E. Aktuğ | 4/5 | 16,80 |
| 20.09.2023 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Skydive | E. Aktuğ | 5/12 | 8,70 |
| 17.09.2023 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Iron Sky | E. Aktuğ | 1/10 | 2,30 |
| 20.08.2023 | İstanbul | Şartlı 1 | 1100 Sentetik | Iron Sky | E. Aktuğ | 3/10 | 1,45 |
| 21.07.2023 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Sky One | E. Aktuğ | 3/12 | 1,70 |
| 24.06.2023 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Sky One | E. Aktuğ | 4/15 | 4,80 |
| 12.05.2023 | İstanbul | Handikap 14 | 1600 Çim | Red Sky | E. Aktuğ | 8/10 | 2,60 |
| 16.04.2023 | İstanbul | Şartlı 1 | 1600 Çim | Sky One | S. Akbulat | 2/11 | 19,45 |
| 14.04.2023 | İstanbul | KV-8 | 1400 Sentetik | Red Sky | M. Çelik | 9/12 | 9,50 |
| 22.03.2023 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Gray Sky | M. Çiçek | 8/12 | 24,65 |
| 11.03.2023 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Red Sky | H. Karataş | 1/11 | 1,30 |
| 18.02.2023 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Red Sky | A. Sözen | 2/13 | 4,55 |
Sık sorulanlar
Hidayet Nusret Derre bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 1 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hidayet Nusret Derre'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 21.03.2026, İstanbul.
Hidayet Nusret Derre en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.