Antrenör
Faik Altın
Faik Altın'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Faik Altın antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 76 | 7 | 6 | 3 | %9,2 | %21,1 | −%44,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 08.04.2021, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2020 | 74 | 7 | 6 | 3 | %9,5 | %21,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 45 | 2 | 1 | 1 | %4,4 | %8,9 |
| Diyarbakır | 19 | 2 | 3 | 0 | %10,5* | %26,3* |
| Elazığ | 10 | 2 | 2 | 2 | %20,0* | %60,0* |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Adana | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 68 | 6 | 6 | 3 | %8,8 | %22,1 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 6 | 3 | 2 | %19,4 | %35,5 |
| 1201–1600 m | 21 | 1 | 2 | 1 | %4,8* | %19,0* |
| 1601–2000 m | 24 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %4,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 42 | 4 | 3 | 1 | %9,5 | %19,0 |
| İngiliz | 34 | 3 | 3 | 2 | %8,8 | %23,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 39 | 4 | 3 | 1 | %10,3 | %20,5 |
| Handikap | 17 | 1 | 2 | 0 | %5,9* | %17,6* |
| Maiden | 14 | 2 | 1 | 0 | %14,3* | %21,4* |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Tamer Reis | N. Altın | 6/15 | 2,45 |
| 05.04.2021 | Şanlıurfa | KV-6 | 1400 Kum | Into | E. Kılık | 9/10 | 2,70 |
| 07.11.2020 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1700 Kum | Rest | S. Kaplan | 9/16 | 36,80 |
| 07.11.2020 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Çakırsultan | M. Işık | 9/12 | 3,05 |
| 07.11.2020 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Ertecimer | R. Doğan | 5/9 | 3,75 |
| 02.11.2020 | Elazığ | KV-6 | 1500 Kum | Demirhan Star | M. Ünlü | 10/11 | 16,10 |
| 01.11.2020 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1700 Kum | Biturbo | M. Işık | 4/7 | 2,70 |
| 01.11.2020 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1700 Kum | Ertecimer | R. Doğan | 2/7 | 7,75 |
| 31.10.2020 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1700 Kum | Black Mert | R. Doğan | 8/15 | 17,45 |
| 31.10.2020 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Captain Pitt | R. Doğan | 10/13 | 11,40 |
| 31.10.2020 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Rest | F. Yardımcı | 8/11 | 6,60 |
| 28.10.2020 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Zummat | H. Polat | 8/11 | 8,65 |
| 28.10.2020 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Ehriman | R. Doğan | 10/11 | 8,65 |
| 28.10.2020 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | GÜNBENİMGÜNÜM | N. Altın | 1/11 | 4,25 |
| 25.10.2020 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Into | N. Altın | 8/9 | 2,65 |
| 25.10.2020 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 2000 Kum | Zülfikaryeli | N. Altın | 6/10 | 5,60 |
| 24.10.2020 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1700 Kum | Ertecimer | F. Yardımcı | 5/8 | 2,40 |
| 21.10.2020 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Çakırsultan | M. Işık | 3/9 | 9,05 |
| 19.10.2020 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Balyeci Salih | F. Yardımcı | 1/7 | 2,15 |
| 18.10.2020 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Baba Mercan | M. Ünlü | 9/15 | 16,25 |
Sık sorulanlar
Faik Altın bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Faik Altın'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 08.04.2021, Şanlıurfa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.