Antrenör
Emre Keskin
Emre Keskin'ın atları son 12 ayda 3 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (2 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Emre Keskin antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 | – |
| 2020'den bu yana | 12 | 2 | 1 | 0 | %16,7* | %25,0* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 29.12.2025, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2022 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| 2021 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Şartlı | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 12 | 2 | 1 | 0 | %16,7* | %25,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Şartlı | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Reyna | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.12.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Reyna | M. Keçeci | 5/14 | 11,15 |
| 13.12.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Kum | Reyna | A. Yıldız | 8/11 | 7,55 |
| 24.11.2025 | Bursa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Reyna | M. Keçeci | 1/18 | 16,90 |
| 25.06.2025 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Reyna | E. Korkmaz | 5/14 | 25,20 |
| 16.01.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Reyna | İ. Söğüt | 8/14 | 12,75 |
| 16.12.2024 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Reyna | İ. Söğüt | 4/8 | 8,55 |
| 28.04.2023 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Humming Top | E. Ökten | 5/9 | 6,75 |
| 10.10.2022 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Barth Boy | M. Kayiş | 6/9 | 3,00 |
| 10.10.2022 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Nikki Run | C. Paso | 2/9 | 3,00 |
| 05.08.2022 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Barth Boy | H. Kaplan | 5/9 | 3,20 |
| 04.10.2021 | Bursa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Nikki Run | H. Kaplan | 1/18 | 2,85 |
| 12.04.2021 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Ayazınkızı | H. Kaplan | 4/11 | 4,05 |
Sık sorulanlar
Emre Keskin bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Emre Keskin'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 29.12.2025, Bursa.
Emre Keskin en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 2 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.