Antrenör
Ekin Karakazan
Ekin Karakazan'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ekin Karakazan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 81 | 9 | 9 | 10 | %11,1 | %34,6 | −%56,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.01.2022, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| 2021 | 76 | 7 | 9 | 9 | %9,2 | %32,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 51 | 7 | 7 | 7 | %13,7 | %41,2 |
| İzmir | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| Kocaeli | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| İstanbul | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 41 | 4 | 6 | 8 | %9,8 | %43,9 |
| Çim · Normal | 20 | 3 | 1 | 1 | %15,0* | %25,0* |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 4 | 3 | 4 | %25,0* | %68,8* |
| 1201–1600 m | 51 | 5 | 5 | 6 | %9,8 | %31,4 |
| 1601–2000 m | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 61 | 5 | 7 | 7 | %8,2 | %31,1 |
| İngiliz | 20 | 4 | 2 | 3 | %20,0* | %45,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 31 | 5 | 5 | 8 | %16,1 | %58,1 |
| Şartlı | 25 | 1 | 2 | 1 | %4,0* | %16,0* |
| Handikap | 20 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %15,0* |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| A | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.01.2022 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Kum | Karaoğlanım | A. İnci | 10/10 | 32,45 |
| 03.01.2022 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | İzmit Aslanı | G. Özçelik | 1/9 | 1,35 |
| 03.01.2022 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Kum | Dorukanat | G. Özçelik | 11/12 | 13,15 |
| 03.01.2022 | Bursa | Şartlı 4 | 1200 Kum | We Are We | T. Alıcı | 1/6 | 3,00 |
| 01.01.2022 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Güneşışığı | G. Özçelik | 3/9 | 6,60 |
| 30.12.2021 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Stem Cells | G. Özçelik | 7/7 | 14,70 |
| 27.12.2021 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | İzmit Aslanı | T. Alıcı | 2/12 | 5,30 |
| 27.12.2021 | Bursa | Şartlı 5 | 1200 Kum | We Are We | T. Alıcı | 2/6 | 6,35 |
| 24.12.2021 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Senekuş Rüzgarı | M. Bağ | 5/13 | 10,05 |
| 22.12.2021 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Duraksız | M. Çiçek | 7/9 | 2,75 |
| 22.12.2021 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Efsel | M. Turan | 8/9 | 3,35 |
| 16.12.2021 | İzmir | Maiden/Satış | 1400 Kum | Kekem | G. Özçelik | 1/10 | 4,20 |
| 15.12.2021 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Kum | Özburgaz | A. İnci | 2/14 | 5,15 |
| 15.12.2021 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Senekuş Rüzgarı | M. Bağ | 4/9 | 25,10 |
| 13.12.2021 | Bursa | Şartlı 5 | 1300 Kum | Stem Cells | M. Turan | 7/12 | 25,85 |
| 13.12.2021 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Dorukanat | T. Alıcı | 12/13 | 42,90 |
| 10.12.2021 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Efsel | M. Bağ | 4/13 | 5,90 |
| 08.12.2021 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | İzmit Aslanı | T. Alıcı | 3/10 | 15,90 |
| 08.12.2021 | Bursa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Özburgaz | D. Kaya | 2/10 | 8,75 |
| 08.12.2021 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | We Are We | T. Alıcı | 1/9 | 2,60 |
Sık sorulanlar
Ekin Karakazan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ekin Karakazan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.01.2022, Bursa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.