Antrenör
Bekir Cengiz Ağaoğlu
Bekir Cengiz Ağaoğlu'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Bekir Cengiz Ağaoğlu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.12.2020, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| 1201–1600 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1601–2000 m | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Handikap | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Şartlı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2020 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Bigstep | S. Özen | 11/11 | 20,80 |
| 05.03.2020 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 2000 Kum | Faithful Wolf | M. Aktürk | 10/14 | 14,75 |
| 05.03.2020 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Asi Çermik | U. Demir | 3/10 | 11,60 |
| 05.03.2020 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Strong Prıncess | H. Parıldar | 8/10 | 20,90 |
| 20.02.2020 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1200 Kum | Erken Gelen Nisa | F. Yardımcı | 4/14 | 5,95 |
| 13.02.2020 | Şanlıurfa | Maiden | 1800 Kum | Strong Prıncess | U. Demir | 8/8 | 28,70 |
| 10.02.2020 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | Erken Gelen Nisa | İ. Çizik | 9/14 | 6,40 |
| 30.01.2020 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Catastrophe | M. Demir | 9/9 | 2,85 |
| 30.01.2020 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Strong Prıncess | M. Aktürk | 5/11 | 56,75 |
| 27.01.2020 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Deroş | M. Aktürk | 6/13 | 52,55 |
| 27.01.2020 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Erken Gelen Nisa | F. Yardımcı | 1/13 | 2,80 |
| 13.01.2020 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Deroş | M. Demir | 15/16 | 42,75 |
Sık sorulanlar
Bekir Cengiz Ağaoğlu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Bekir Cengiz Ağaoğlu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.12.2020, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.