Antrenör
Ata Özkan
Ata Özkan'ın atları son 12 ayda 15 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (10 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ata Özkan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* | – |
| Son 12 ay | 15 | 1 | 0 | 1 | %6,7* | %13,3* | – |
| 2020'den bu yana | 45 | 4 | 3 | 5 | %8,9 | %26,7 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 08.09.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| 2025 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2024 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2022 | 17 | 2 | 1 | 3 | %11,8* | %35,3* |
| 2021 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| İstanbul | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| 1601–2000 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 15 | 1 | 0 | 1 | %6,7* | %13,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Şartlı | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 16 | 2 | 1 | 3 | %12,5* | %37,5* |
| İstanbul | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* |
| Kocaeli | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Ankara | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 19 | 2 | 0 | 1 | %10,5* | %15,8* |
| Çim · Normal | 15 | 1 | 1 | 4 | %6,7* | %40,0* |
| Sentetik · Normal | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 20 | 3 | 1 | 1 | %15,0* | %25,0* |
| 1601–2000 m | 18 | 1 | 1 | 4 | %5,6* | %33,3* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 36 | 3 | 3 | 4 | %8,3 | %27,8 |
| Arap | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 17 | 1 | 1 | 1 | %5,9* | %17,6* |
| Şartlı | 16 | 1 | 2 | 3 | %6,3* | %37,5* |
| Maiden | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Özen | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| S. Akbulat | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Cankılıç | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Z. Karabulut | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Özçelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Mırık | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kayla Marla | 15 | 1 | 0 | 1 | %6,7* | %13,3* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Kayla Marla | G. Özçelik | 6/13 | 12,30 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Kayla Marla | S. Özen | 10/16 | 8,55 |
| 11.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Kayla Marla | S. Özen | 4/8 | 10,05 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Kayla Marla | S. Özen | 1/16 | 5,60 |
| 09.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Kayla Marla | S. Akbulat | 4/7 | 23,70 |
| 26.06.2026 | Kocaeli | Maiden | 1800 Kum | Kayla Marla | S. Özen | 5/9 | 2,70 |
| 04.06.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Kayla Marla | S. Özen | 3/11 | 5,25 |
| 26.05.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Kayla Marla | S. Özen | 4/13 | 12,65 |
| 12.05.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | Kayla Marla | S. Akbulat | 4/8 | 25,35 |
| 28.04.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1900 Kum | Kayla Marla | S. Akbulat | 5/7 | 38,55 |
| 08.04.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Kum | Kayla Marla | E. Cankılıç | 9/12 | 49,85 |
| 25.03.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Kum | Kayla Marla | E. Cankılıç | 7/10 | 28,15 |
| 07.03.2026 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Kayla Marla | B. Mırık | 9/11 | 37,40 |
| 21.02.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Kayla Marla | Z. Karabulut | 10/14 | 14,50 |
| 29.11.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Kum | Kayla Marla | Z. Karabulut | 4/9 | 21,95 |
| 06.07.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Eksibir | S. Akbulat | 9/9 | 24,60 |
| 25.06.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Eksibir | S. Akbulat | 9/9 | 41,30 |
| 11.04.2024 | Kocaeli | Handikap 14 | 1900 Kum | Eksibir | O. Öztürk | 6/6 | 3,75 |
| 27.03.2024 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Sentetik | Eksibir | O. Öztürk | 8/12 | 9,70 |
| 16.03.2024 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Eksibir | O. Öztürk | 1/12 | 9,35 |
Sık sorulanlar
Ata Özkan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 14 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ata Özkan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 08.09.2026, Kocaeli.
Ata Özkan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 10 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.