Jokey
Adem Şen
Adem Şen son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Adem Şen jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 211 | 7 | 8 | 15 | %3,3 | %14,2 | −%82,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 12.05.2022, İzmir.
Yıllara göre birincilik
2020'den bu yana, yıl başına birincilik sayısı.
2
5
0
202020212022
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 22 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| 2021 | 95 | 5 | 4 | 7 | %5,3 | %16,8 |
| 2020 | 94 | 2 | 2 | 6 | %2,1 | %10,6 |
Favoriyle performans
Son 12 ay. Ganyan favorisi: kapanış ganyanı en düşük at. AGF 1: altılı ayağında AGF sırası 1 olan at (AGF nedir?).
Ganyan favorisine bindiğinde
0/0
0 birincilik / 0 koşu
AGF 1'e bindiğinde
0/0
0 birincilik / 0 koşu
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 200 | 7 | 8 | 14 | %3,5 | %14,5 |
| Bursa | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 96 | 2 | 4 | 4 | %2,1 | %10,4 |
| Çim · Normal | 76 | 5 | 4 | 7 | %6,6 | %21,1 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 3 | 0/5 | 3/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 64 | 3 | 5 | 6 | %4,7 | %21,9 |
| 1201–1600 m | 104 | 4 | 2 | 7 | %3,8 | %12,5 |
| 1601–2000 m | 40 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %7,5 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 107 | 2 | 2 | 6 | %1,9 | %9,3 |
| Arap | 104 | 5 | 6 | 9 | %4,8 | %19,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2022 | İzmir | Handikap 16 | 1300 Çim | Komşu Özcan | M. Kaya | 2/12 | 5,45 |
| 05.05.2022 | İzmir | Maiden | 1100 Kum | Demir Gökhan | M. Kaya | 4/10 | 7,00 |
| 30.04.2022 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Gri Fırtına | H. Kaya | 7/7 | 48,55 |
| 30.04.2022 | İzmir | KV-8 | 1300 Çim | Bornovalım | H. Kaya | 6/9 | 2,15 |
| 30.04.2022 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Çim | Komşu Özcan | M. Kaya | 2/12 | 5,40 |
| 28.04.2022 | İzmir | Şartlı 1 | 900 Çim | Demir Gökhan | M. Kaya | 4/10 | 2,45 |
| 28.04.2022 | İzmir | Şartlı 1 | 900 Çim | Güzel Ve Hızlı | M. Kaya | 6/10 | 4,20 |
| 23.04.2022 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Gri Fırtına | H. Kaya | 11/11 | 24,20 |
| 21.04.2022 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Komşu Özcan | M. Kaya | 7/12 | 45,10 |
| 07.04.2022 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Çim | Mavi Gece | M. Kaya | 10/11 | 24,55 |
| 07.04.2022 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | Komşu Özcan | M. Kaya | 7/7 | 36,60 |
| 13.03.2022 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Mimoza | S. Apaydın | 6/11 | 22,30 |
| 13.03.2022 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Bayan Mahur | H. Kaya | 4/12 | 6,55 |
| 27.02.2022 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Bayan Mahur | H. Kaya | 7/13 | 14,35 |
| 24.02.2022 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Mikser | M. Akkeyik | 3/6 | 35,25 |
| 17.02.2022 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Miss Liya | S. Görgü | 3/10 | 23,60 |
| 10.02.2022 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Bayan Mahur | S. Yudum | 6/8 | 22,00 |
| 09.02.2022 | İstanbul | Şartlı 1 | 1500 Sentetik | New Shining | S. Altındağ | 7/9 | 18,30 |
| 28.01.2022 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Mikser | M. Kaya | 7/10 | 17,50 |
| 14.01.2022 | İzmir | Satış 1 | 1600 Kum | Ralala | M. Kaya | 5/12 | 41,45 |
Sık sorulanlar
Adem Şen bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Adem Şen bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 12.05.2022, İzmir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.